3+1 سهمیه برای ایران در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا + عکس- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

فدراسیون فوتبال پیش‌تر درباره توزیع سهمیه تیم‌های ایرانی برای فصل آینده نوشته بود: در صورتی که سهمیه باشگاه‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیا 1+3 باشد، قهرمان لیگ برتر در فصل 01-1400 (استقلال)، قهرمان لیگ برتر در فصل 02-1401 و قهرمان جام حذفی فصل 01-1400 (نساجی) به‌عنوان سهمیه‌های مستقیم و قهرمان جام حذفی فصل 02-1401 به‌عنوان سهمیه پلی‌آف معرفی خواهند شد.

لیگ قهرمانان آسیا ,

مطابق گزارش این رسانه، کشورهای عربستان سعودی، کره جنوبی و ژاپن نیز همانند ایران 1+3 سهمیه خواهند داشت و قطر، ازبکستان، چین و تایلند با 2+2 سهمیه وارد لیگ قهرمانان خواهند شد.

رسانه عراقی «موقع المحترفین» رده‌بندی توزیع سهمیه‌های کشورهای مختلف برای رقابت‌های سال آینده را منتشر کرد که مطابق آن، ایران 1+3 سهمیه کسب کرده است. به این ترتیب سه تیم از کشورمان مستقیماً در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به میدان می‌روند و یک تیم از دور پلی‌آف وارد مسابقات خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در فصل 24-2023 برای آخرین بار به شکل سال‌های گذشته برگزار می‌شود و با تغییر زمان مسابقات، تیم‌ها از پاییز تا بهار به مصاف هم خواهند رفت.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2873849