یوران: بازی با ایران انگیزه خوبی برای بازیکنان روسیه ایجاد می کند- اخبار فوتبال جهان – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

تیم‌های ملی فوتبال ایران و روسیه دوم یا سوم فروردین ماه 1402 در تهران به مصاف هم خواهند رفت.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2855158به گزارش خبرگزاری تسنیم، سرگئی یوران به خبرگزاری چمپیونات روسیه گفت: حالا می‌توانیم انتخاب کنیم؟ ایران یکی از تیم‌های حاضر در جام جهانی و تیم قدرتمندی است. به نظر من بازی تدارکاتی خوبی است. ما باید جلو برویم. چرا بنشینی و خاکستر بر سرت بپاشی؟ ما باید به دنبال مسابقات دوستانه باشیم. این یک انگیزه برای بازیکنان تیم ملی روسیه است.

این سرمربی فوتبال روسیه افزود: مهمترین چیز این است که باید با بازیکنان تیم ملی مسئولانه‌تر رفتار شود. ایران گزینه خوبی است. شاید برخی بازیکنان انگیزه‌ای برای حضور در تیم ملی نداشته باشند، زیرا بازی‌های مقدماتی برگزار نمی‌شود. کادر مربیگری در اینجا باید تصمیم بگیرد که چه کسی میل دارد، بگذارید آنها بیایند و مسابقات دوستانه را انجام دهند. ممکن است اشتباه کنم اما به نظر می‌رسد در بازی با ازبکستان همه انگیزه نداشتند. نیازی به زور نیست، بگذارید برای باشگاه‌ها بازی کنند. کسانی که تمایل دارند می‌آیند و مورد توجه قرار می‌گیرند. اگر وارد تیم ملی شدی، باید ثابت کنی. بازیکنان جوانی هستند که می‌توان آنها را دید. من فکر می‌کنم بازی با ایران رقابت خوبی برای روسیه خواهد بود.