یزدان‌دوست: کار با بردیف، بهترین فرصت برای یاد گرفتن است/ با حرف زدن نمی‌توان قهرمان شد- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

رضا یزدان‌دوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیوستن به تراکتور گفت: من بعد از اتمام لیگ برتر چند پیشنهاد داشتم، ولی وقتی پشنهاد تراکتور رسید، در نهایت به این پیشنهاد پاسخ مثبت دادم. تراکتور در آسیا یک تیم شناخته شده و پرطرفدار است و هر بازیکنی دوست دارد پیراهن این تیم بزرگ را بر تن کند. من هم بابت حضور در تراکتور احساس بسیار خوبی دارم و امیدوارم یک فصل خوب را در این تیم رقم زده و جواب اعتماد باشگاه و کادر فنی را بدهم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا تراکتور می‌تواند در این فصل مدعی قهرمانی باشد؟»، اظهار داشت: رقابت بین تمام تیم‌ها سخت است و همه می‌دانند برخی مدعیان چگونه هزینه کرده‌اند. ما هم تیم خوبی داریم، ولی با حرف زدن نمی‌توان قهرمان شد یا در بین مدعیان قرار گرفت. ما باید در زمین مسابقه خودمان را ثابت کنیم و قطعاً تلاش خواهیم کرد تا بهترین عملکرد را داشته باشیم. در اردوی ترکیه هم تلاش می‌کنیم تا در بهترین فرم قرار گرفته و لیگ را با نتایجی خوب شروع کنیم.

 

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2750372

مدافع جدید تیم فوتبال تراکتور در مورد حضور قربان بردیف در این تیم خاطر نشان کرد: بردیف یک مربی کاربلد و باتجربه است و نیازی به تعریف من ندارد. او در سطح بالایی مربیگری کرده و حالا هم به تراکتور آمده است که این می‌تواند اتفاق خوبی برای تیم و بازیکنان باشد. کار با بردیف، بهترین فرصت برای یاد گرفتن است تا بتوانیم توانایی فنی خودمان را بالا برده و نسبت به گذشته پیشرفت کنیم.