گولسیانی: تلاشم را می کنم و خدا مرا دوست دارد/ خوشحالم به پرسپولیس کمک کردم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، گئورگی گولسیانی درباره برتری پرسپولیس مقابل سپاهان اصفهان در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت: حریف بسیار سرسختی داشتیم که از این مرحله عبور کردیم. خیلی خوشحال هستم و به تیم سابق خودم احترام می‌گذارم. من پس از گل هم خوشحالی نکردم. سه سال را در سپاهان گذراندم و ورزشگاه نقش جهان جوّ بسیار خوبی داشت. خیلی خوشحالم که هواداران مجوز حضور در ورزشگاه را گرفتند.

وی در مورد اینکه همانند دیدار با استقلال توانست دو گل به ثمر برساند، تصریح کرد: من تلاشم را می‌کنم و خدا مرا دوست دارد. با قلب خودم بازی می‌کنم و سخت تمرین می‌کنم. خیلی خوشحال هستم که به تیمم کمک کردم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2857674

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس راجع به شرایط سرخپوشان برای قهرمانی لیگ برتر گفت: الان باید انگیزه خودمان را بالا ببریم و نباید امتیازی از دست بدهیم. تاکنون امتیازات زیادی از دست داده‌ایم و باید تمرکزمان را روی 10 دیدار باقیمانده بگذاریم.

وی در مورد اینکه آیا پرسپولیس می‌تواند به قهرمانی لیگ برتر برسد یا خیر، گفت: نمی‌توانم پیش‌بینی کنم، اما قول می‌دهیم تمام تلاش خود را بکنیم تا قهرمان شویم.

مدافع پرسپولیس راجع به استقبال هواداران اصفهانی این تیم از بازی حساس سرخپوشان بیان کرد: هواداران خاصی داریم. آنها انتظاری جز قهرمانی ندارند و شما باید در لیگ برتر و جام حذفی قهرمان شوید. ما هم تلاش می‌کنیم به این هدف برسیم.

گولسیانی درباره بحثی که با محمد علی‌نژاد داشت، خاطرنشان کرد: من به همه بازیکنان احترام می‌گذارم و در آن صحنه فقط گفتم چرا به پای من ضربه زدی. من جوانمردانه بازی می‌کنم و می‌خواهم حریفان هم همین کار را انجام بدهند.