گل محمدی: فقط در رسانه ها می شنویم که برای پرسپولیس زمین تمرین جدید فراهم شده است!- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یحیی گل‌محمدی درباره شرایط تیم فوتبال پر‌سپولیس پیش از دیدار برابر ملوان بندر انزلی اظهار داشت: بعد از برد مقابل مس رفسنجان تمرینات‌مان طبق برنامه برگزار شده و امروز هم ملی‌پوشان برگشتند و در حضور آنها تمرین کردیم. خود را برای یک بازی سخت آماده می‌کنیم و می‌دانیم که در لیگ بازی آسانی وجود ندارد.

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطر نشان کرد: ما هر روز در ورزشگاه کاظمی تمرین می‌کنیم و این زمین هم که از اول فصل و شروع تمرینات، تنها زمین تمرینی ما بوده است و هم تمرین و هم بازی‌های دوستانه را روی آن انجام داده‌ایم. الان خیلی وقت است این زمین کیفیت خود را از دست داده و واقعاً بد و ضعیف شده است و هر روز نگران مصدومیت بازیکنان روی این زمین هستیم.

وی ادامه داد: با این حال، ما از وضعیت زمین تمرین رضایت نداریم و این به مشکل بزرگی برای پر‌سپولیس تبدیل شده است. ما فقط در رسانه‌ها زمین تمرین داریم و می‌شنویم که برای پر‌سپولیس زمین تمرین دیگری فراهم شده است، اما چنین چیزی در واقعیت وجود ندارد!

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2788877