گزارش رسانه روسی از طرح «موذیانه» قطر؛ پرداخت هزینه های 80 هوادارِ دو حریف ایران در جام جهانی- اخبار فوتبال جهان – اخبار ورزشی تسنیم

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2799135

چمپیونات به عنوان معتبرترین خبرگزاری ورزشی روسیه این کار قطر برای میزبانی رایگان از هواداران فوتبال سراسر جهان در جام جهانی 2022 را یک طرح موذیانه دانست که تاکنون در هیچ یک از کشورهای میزبان دوره‌های قبلی این رقابت‌ها به اجرا در نیامده است. این رسانه روسی همچنین اعلام کرد که مقامات قطری برای پیشبرد اهداف خود از هواداران استفاده می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، 80 تماشاگر فوتبال از کشورهای انگلیس و ولز در ازای انتشار اطلاعات مثبت از جام جهانی 2022 به میزبانی قطر در شبکه‌های اجتماعی به صورت رایگان میهمان این رقابت‌ها خواهند شد.

قطر پیش از این به هواداران انتخاب شده رایگان در سراسر جهان دستور داده تا پیام‌های مثبتی درباره این کشور و جام جهانی 2022 در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنند. آنها همچنین باید پیام‌های انتقادی را به قطر گزارش دهند. هواداران منتخب در مدت حضور در قطر از طریق دوربین‌ها تحت نظارت تلویزیونی خواهند بود و حداقل باید دو هفته در این کشور بمانند.

قرار است هزینه‌های پرواز و اقامت 80 هوادار تیم‌های ملی فوتبال انگلیس و ولز توسط قطر پرداخت شود. آنها همچنین روزانه 60 پوند دریافت می‌کنند. پرواز این دسته از هواداران خاص جام جهانی 2022 به قطر برای 26 آبان برنامه‌ریزی شده است.