گزارش تمرین تیم ملی| مصدومیت پورعلی گنجی و تذکر تند کی روش به رضاییان + تصاویر- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

تیم ملی فوتبال ایران , جام جهانی 2022 قطر , ایران در جام جهانی 2022 قطر ,

* سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در تمرین امروز نظارت خاصی روی عملکرد ملی‌پوشان داشت و در بیشتر دقایق تمرین از آنها می‌خواست با سرعت عمل بالا، دقت زیادی روی نکات فنی داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، آخرین جلسه از تمرین تاکتیکی تیم ملی فوتبال کشورمان قبل از دیدار تدارکاتی مقابل نیکاراگوئه امروز (چهارشنبه) با صحبت‌های کارلوس کی‌روش میان اصحاب رسانه در مرکز ملی فوتبال آغاز شد.

* بازیکنان در بخش اول تمرین در دو گروه مجزا تقسیم شدند و در نیمه‌ای از زمین سانتر از جناحین و تمرین گلزنی کردند. بازیکنان سپس به نیمه دیگر زمین، جایی که کی‌روش تمرینات ویژه‌ای برای آنها طراحی کرده بود، رفتند. در این بخش از تمرین با سانتر از جناحین عملکرد مدافعان و مهاجمان مورد ارزیابی قرار گرفت.

* پس از تمرین تاکتیکی، کی‌روش بازیکنان را در وسط زمین جمع و دقایقی برای آنها صحبت کرد.

 

* کارلوس کی‌روش در اواخر تمرین امروز به‌‌خاطر عملکرد ضعیف بازیکنان روی آیتم‌های تمرینی به شدت از دست آنها عصبانی و ناراحت شد و کار به جای رسید که با عصبانیت به رامین رضاییان گفت: «فکر کردی کی هستی؟ دقت نداری! فقط به فکر سانتری و چارچوب را اصلاً نگاه نمی‌کنی».

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2801535

* مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع کشورمان در تمرین مرور کارهای تاکتیکی از ناحیه مچ پای چپ خود دچار مصدومیت شد که با مداوای کادر پزشکی تیم به تمرینات برگشت.

* سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان در دقایقی از تمرین امروز با محمدحسین کنعانی‌زادگان به‌صورت اختصاصی به صحبت پرداخت.

* ملی‌پوشان قبل از شروع تمرین به مدت 30 دقیقه در پِک به کارهای بدنسازی پرداختند و در ادامه وارد زمین شدند.