کی روش: بازی با انگلیس به یک دلیل ساده سخت ترین مسابقه ماست/ مانند دیگر تیم های گروه مان رؤیای صعود داریم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

وی در پاسخ به این سؤال که «مردم ایران از بودن شما روی نیمکت تیم ملی خوشحال هستند و شما تجربه بزرگی از حضور در فوتبال انگلیس دارید. آیا بازی با انگلیس دشوارترین بازی تیم ملی در رقابت‌های جام جهانی است؟»، گفت: بازی مقابل انگلیس سخت‌ترین بازی ماست، آنهم فقط به یک دلیل ساده که این دیدار اولین بازی ما در جام جهانی است. بعد از اینکه بازی با انگلیس را انجام بدهیم، مطمئناً سخت‌ترین بازی ما مقابل ولز خواهد بود. تمامی تمرکزمان برای این است که بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم. می‌خواهم از جمله «جان لنون» استفاده کنم و بگویم که می‌خواهیم به رؤیاهای‌مان فرصت بدهیم. مثل انگلیس، ولز و آمریکا، رؤیای ما صعود است تا بتوانیم در ششمین حضور و سومین حضور پیاپی در جام جهانی با آمادگی کامل در بین بهترین تیم‌های جهان از توقعات، انگیزه‌ها و رؤیاهایی که داریم، دفاع کنیم. ما می‌خواهیم به رؤیاهای‌مان فرصت بدهیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در پاسخ به این سؤال که «آیا در مدت اخیر شما و بازیکنان امکان اظهارنظر درباره کشور ایران را نداشتید؟»، گفت: اینطور نیست. همه مطمئناً نظرات مختلف دارند و هرکسی آزاد است که نظرات خودش را داشته باشد، اما در حال حاضر تمرکز بازیکنانم روی بازی‌هاست و مطمئناً بازیکنان می‌خواهند با حضور در مرحله دوم جام جهانی تاریخ‌سازی کنند. نتیجه دست خداست، اما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که موجب خوشحالی و افتخار مردم ایران شویم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2804851

 

کی‌روش در پاسخ به این پرسش که «نظر شما درباره جام جهانی چیست؟» تصریح کرد: قبل از اینکه توپ به حرکت در بیاید، مشکلات مختلفی مطرح می‌شود، اما وقتی توپ به حرکت درآمد، مطمئناً تمام توجه‌ها به بازی‌ها معطوف می‌شود. نظر من الان همان نظراتی است که در جام جهانی ایتالیا، برزیل، روسیه حضور داشته‌ام و مهمترین موضوع فوتبال است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری پیش از تمرین امروز تیمش اظهار داشت: بسیار خوشحالیم که امروز در جام جهانی هستیم. بعد از چهار سال آماده‌سازی کشور قطر خوشحالیم که اینجا حضور داریم و همچنین خوشحالیم که نماینده مردم ایران هستیم و مراتب قدردانی خودم را از کشور قطر اعلام می‌کنم. امیدواریم بتوانیم حضور خوبی در اینجا داشته باشیم.