کمالوند: نظم تیم ملی با کی روش را در سال های اخیر ندیده بودیم/ خیبر مشکل مالی خاصی ندارد- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

سرمربی خیبر خرم‌آباد در مورد اعتراض مربیان به قضاوت داوران در لیگ یک عنوان کرد: داوری‌ها در مجموع خوب است و امیدوارم سیستم کمک داور ویدیویی وارد کشورمان شود. داور ممکن است مانند بازیکن اشتباه کند، اما اشتباه او بر بازی تأثیرگذار است. اگر VAR را به فوتبال ایران بیاوریم، بسیاری از مشکلات حل می‌شود و اگر داور صحنه‌ها را بازبینی کند، تصمیمات درستی می‌گیرد. داوران هم بی‌غرض هستند و می‌خواهند عدالت را پیاده کنند.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2778587

فراز کمالوند درباره شرایط تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد که با 9 امتیاز در رتبه چهارم جدول لیگ دسته اول ایستاده، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: تاکنون عملکرد خوبی داشته‌ و نتایج خوبی گرفته‌ایم. 85 درصد تیم را تغییر داده‌ایم و جا افتادن این بازیکنان در ترکیب زمان می‌برد. اگر یکی از تساوی‌های ما تبدیل به پیروزی می‌شد، نتایج ایده‌آل می‌شد. از عملکرد بازیکنان راضی هستم و امیدوارم با گذشت زمان نتایج بهتری بگیریم.

وی درخصوص شرایط مالی و سخت‌افزاری باشگاه خیبر اظهار داشت: چند سال در تیم‌هایی کار کردم که مشکل مالی داشتند، اما امسال مشکل خاصی از این بابت نداریم. در نقل‌وانتقالات بازیکنانی جذب کردیم که رقم قرارداد آنها با ما سازگار بود و در چارچوب کاری ما قرار داشتند.

سرمربی خیبر با بیان اینکه بازیکنان ایران فرصت‌های خوبی از ضدحملات به دست آوردند، گفت: اروگوئه یک سال است به تیمی نباخته، اما بازیکنان ما بازی بسیار خوبی ارائه کردند. نظم تیم ملی را در این بازی در یکی دو سال اخیر ندیده بودیم. کی‌روش دیر به تیم ملی آمد، اما نظم با او رفته‌رفته به تیم بازمی‌گردد و امیدوار شدیم تا با ارائه بازی خوب، در جام جهانی از حیثیت فوتبال کشورمان دفاع کنیم.

وی در ادامه در خصوص برتری یک بر صفر تیم ملی مقابل اروگوئه در اولین دیدار که کارلوس کی‌روش مجدداً روی نیمکت ایران نشست، خاطرنشان کرد: برخی دوستان، عدالت را در گفتار خود رعایت نمی‌کنند. من از ابتدا موافق کی‌روش بودم و با او صاحب کلاس جهانی شدیم. اکنون به شرایط گذشته بازگشته‌ایم و اتحاد بازیکنان از همه چیز مهم‌تر است.

کمالوند درباره شرایط لیگ دسته اول و حضور تیم‌هایی چون امید وحدت و دریای بابل در این رقابت‌ها گفت: کیفیت نسبت به فصل گذشته بالا رفته است. سال گذشته سه یا چهار تیم بودند که کیفیت مسابقات را کاهش می‌دادند که امسال تنها امید وحدت چنین شرایطی دارد. تیم دریای بابل کارش را دیر آغاز کرد و به‌جز امید وحدت، تیم‌های خوبی در لیگ یک حضور دارند.