کعبی: امیدوارم عنایتی به وضعیت نفت مسجدسلیمان سر و سامان بدهد/ به ناحق از تیم کنار گذاشته شده بودیم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

کعبی درباره حضور رضا عنایتی در تیم نفت مسجدسلیمان هم اظهار داشت: آقای عنایتی با وجود اینکه در دو سه سال اخیر به شکل جدی وارد دوران مربیگری شده است عملکرد خوبی از خودش نشان داده و امیدوارم که با حضورش به وضعیت نفت مسجدسلیمان سر و سامان بدهد. همه ما باید کمک کنیم تا بتوانیم تیم را در لیگ برتر نگه داریم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2842710

کعبی در پایان تصریح کرد: اگر قرار باشد ناامید باشیم هیچ چیزی درست نمی‌شود‏. این درست است که کار مسجدسلیمان بسیار سخت شده است، ولی هرگز حق نداریم بابت ماندن در لیگ برتر ناامید شویم. از همین بازی با هوادار باید استارت بزنیم و یک نتیجه خوب بگیریم تا روحیه تیم بالاتر برود.

وی ادامه داد: در این سال‌ها با مربیان زیادی کار کردم که می‌توانید در مورد من از آنها سؤال کنید. من همیشه سعی کردم از لحاظ فنی و اخلاقی خودم را ثابت کنم. وقتی یک بازیکن در زمین مسابقه بازی می‌کند با تمام وجودش تلاش می‌کند تا بهترین عملکرد را داشته باشد و خودش را نشان دهد پس بحث کم‌کاری ما به هیچ عنوان صحت نداشت و آنهایی که فوتبال را به شکل جدی و کارشناسی دنبال می‌کنند همه چیز را می‌دانند. مطمئن باشید هیچ فوتبالیستی حاضر نیست کم‌کاری کند.

عقیل کعبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره بازگشتش به تمرینات نفت مسجدسلیمان گفت: خوشحالم که دوباره به تمرینات برگشتم و مطمئن باشید با تمام وجود برای تیمم تلاش خواهم کرد، چون به پیراهن نفت مسجدسلیمان تعصب دارم. من به همراه میلاد باقری و مقتدایی به ناحق از تیم کنار گذاشته شدیم و خیلی‌ها می‌دانند که چه اتفاقاتی در تیم رخ داده است و نیازی نیست که بخواهم در مورد آنها صحبت کنم.