کریمی: ساپینتو دائم الخمر بود!- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

این ادعاها باعث شد سرپرست مدیرعاملی استقلال در صفحه رسمی خود خطاب به هواداران استقلال، پاسخ ساپینتو را بدهد:

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2915899

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ریکاردو ساپینتو امروز در صفحه شخصی خود مطلبی علیه حجت کریمی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال منتشر کرد و وی را دروغگو خواند در بخشی از متن این سرمربی پرتغالی که به تازگی هدایت آپوئل قبرس را پذیرفته آمده است: ««از زمان ترک تهران در ماموریت جدیدم روی کار جدیدم تمرکز کردم و هیچ‌وقت در مورد استقلال صحبت نکردم جز اینکه از  هواداران استقلال تعریف کنم. در مواقع حساس افراد ذات واقعی خود را آشکار می‌کنند و برای حفظ قدرت خود به دروغ‌های غیر قابل تصوری متوسل می‌شوند. نقاب یکپارچگی آنها از بین می‌رود و دروغ‌های زیادی گفته می‌شود. هفته گذشته اظهارات امیری و در ادامه ادعاهای کریمی تاسف‌بار است که پاسخ قاطعانه‌ای را می‌طلبد.»

«هواداران فهیم باشگاه استقلال تلاش ما برای انتخاب یک سرمربی شایسته برای تیم استقلال با حضور آقای نکونام به ثمر نشست و هم اکنون با هماهنگی ایشان در صدد بستن و هم اکنون با هماهنگی ایشان در صد بستن تیمی قدرتمند و شایسته قهرمانی هستیم.

فرصت بریا پاسخگویی همراه با اسناد و مدارک بسیار است. اما در این شرایط زمانی ما بستن تیمی قدرتمند با نظر سرمربی و بدون دخالت این دلالان است. ان‌شاالله با اتحاد و همبستگی با همدیگر برای قهرمانی تلاش می‌کنیم.»

در این برهه از زمان پاسخگویی به افراد معلوم الحالی را که برای رسیدن به مطامع خود خسارات زیادی به استقلال زدند، جایز نمی‌دانم. آنانی که برای رسیدن به حق دلالی شان یک مربی معمولی و دائم الخمر را چند برابر قیمت به استقلال تحمیل کردند و حالا که دست‌شان از باشگاه کوتاه شده، از زبان او به استقلال حمله می‌کنند.