کریمی: حیدری می خواست تیم امسال استقلال را ببندد اما این اجازه را به او ندادم/ باید مربی قوی تر کنار ساپینتو می گذاشتیم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

 

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2929051سرپرست پیشین باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: سال گذشته باید مربی قوی‌تری کنار ساپینتو می‌‌گذاشتیم تا در نبود او بتواند تیم را جمع کند. متأسفانه از کسانی استفاده کردیم که بله قربان‌‌گو بودند تا اینکه توانایی جمع کردن تیم را داشته باشند.

حجت کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره اظهارات امروز (جمعه) خسرو حیدری مربی فصل گذشته تیم فوتبال استقلال درباره اینکه او امید ابراهیمی را برای حضور در استقلال نشناخته بود، گفت: آقای حیدری چندین بار دنبال برگزاری جلسه با من بود و درخواست کرد که او تیم امسال استقلال را ببندد، اما به ایشان گفتم در جایگاهی نیستید که تیم ببندید، من مثل مدیران قبلی نمی‌‌خواهم بازیکن انتخاب کنم و وظیفه سرمربی است که بازیکنانش را انتخاب کند. آیا سال گذشته انتقاد نمی‌‌کردند که مدیران وقت باشگاه بدون مربی بازیکن می‌‌گرفتند؟ چرا باید این اشتباه را دوباره تکرار می‌‌کردم؟ وقتی هنوز سرمربی تیم انتخاب نشده است، چه دلیلی دارد ما بازیکن بگیریم؟ هر مربی ایده‌هایی دارد و خودش باید تصمیم بگیرد چه بازیکنانی جذب شوند.

وی در ادامه افزود: حیدری گفت باجناقش امید ابراهیمی می‌‌خواهد به استقلال بیاید و از من برای حضور در منزلش دعوت کرد تا با ایشان جلسه‌ای داشته باشم. از این کار حیدری ناراحت شدم که چطور به خودش اجازه داده مرا به منزلش دعوت کند تا باجناقش را ببینم! چرا باید به منزل این آقا بروم که بازیکن ببینم؟ مگر من سرمربی تیم بودم؟ به حیدری گفتم من جلسه دارم و بهتر است اتاقم را ترک کند.