چرا باید به آینده استقلال امیدوار بود؟- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

وی با اشاره به صحنه‌ای که گل فولاد به ثمر رسید، عنوان کرد: در صحنه‌ای که استقلال گل خورد، همه بازیکنان به نوعی تماشاگر بودند و حسینی هم می‌توانست بهتر عمل کند. در واقع گل فولاد خیلی مبتدیانه و بچگانه به ثمر رسید و خط دفاع و دروازه‌بان استقلال روی گل غفلت کردند.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2784759

فلاحت‌زاده با ابراز رضایت از نمایش استقلال مقابل فولاد تصریح کرد: هرچند استقلال مقابل فولاد 3 امتیاز را کسب نکرد، اما شیوه بازی آبی‌پوشان خیلی خوب بود. فولاد تیمی است که به سختی گل می‌خورد ولی استقلال توانست حملات زیادی را روی دروازه این تیم طراحی کند. درست است که شاگردان ساپینتو بیشتر از یک گل به ثمر نرساندند اما بازی هجومی و خلق موقعیت‌های زیاد  نشان از پیشرفت استقلال دارد و ما می‌توانیم امیدوار باشیم که تیم در هفته‌های آینده به مراتب بهتر بازی خواهد کرد. با این حال استقلال در دفاع هنوز متزلزل است و کادرفنی باید روی ساختار دفاعی آبی‌پوشان کار کند. تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید از خط دفاعی خوبی بهره ببرد.

فرشاد فلاحت‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص تساوی یک – یک استقلال مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: استقلال بازی خیلی خوبی انجام داد و موقعیت‌های خیلی خوبی خلق کرد که بازیکنان نتوانستند استفاده کنند. فولاد هم نشان داد تیم خیلی خوبی است که به همین راحتی پا پس نمی‌کشد. داوری البته در این دیدار چند اشتباه تاثیرگذار داشت و می‌توانست یک یا دو پنالتی برای استقلال بگیرد.

بازیکن پیشین استقلال در خصوص غیبت ساپینتو روی نیمکت خاطرنشان کرد: حضور سرمربی در هر بازی روی نیمکت تاثیرگذار است و ما مقابل فولاد هم دیدیم که مربی تیم با ساپینتو روی سکوها در ارتباط بود. قطعاً اگر سرمربی استقلال روی نیمکت حضور داشت به لحاظ روحی و روانی هم در عملکرد بازیکنان تاثیرگذار بود. تعجب من این است که چرا برای استقلال وقتی اتفاقی می‌افتد به سرعت جلسه برگزار می‌کنند و مربی و بازیکن را می‌خواهند تا توضیح دهند و بلافاصله هم محروم‌شان می‌کنند، اما برای تیم‌های دیگر به این شکل نیست.