چالش 40 تا 50 میلیاردی استقلال برای ثبت قراردادها/ دو راه پیش روی آبی ها- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

تیم فوتبال استقلال ,

گفته می‌شود باشگاه استقلال باید 40 تا 50 میلیارد تومان از هزینه‌اش را کم کند تا بتواند مجوز حضور نفرات جدید را بگیرد و برای اینکه بتوانند از همه بازیکنان و مربیان خود بهره ببرد، چاره‌ای جز رساندن بودجه خود به 300 میلیارد ندارد. اکنون آبی‌ها دو راه پیش روی خود می‌بینند؛ فسخ قرارداد برخی بازیکنان یا کاهش قرارداد آنها.

با وجود عقد قرارداد چند بازیکن با باشگاه استقلال، سازمان لیگ کارت بازی این نفرات را صادر نکرده و آنها نتوانستند مقابل نفت آبادان به میدان بروند. آریا برزگر و منتظر محمد عراقی جزو این نفرات هستند و کارت مربیگری هاشمی‌نسب نیز به دلیل عبور استقلال از سقف قرارداد صادر نمی‌شود.

استقلال تا روز ششم شهریور به ترتیب برابر ملوان، سپاهان و استقلال خوزستان صف‌آرایی می‌کند و تا بازی با ملوان (روز پنجشنبه 26 مرداد)، کار سختی برای غلبه بر مشکل قراردادی بازیکنان دارد. اگر تا آن زمان مشکل برطرف نشود، فیفادی شهریور برای مسئولان باشگاه استقلال فرصتی مناسب برای فائق آمدن بر مشکلات است، اما 9 امتیاز حساس تا آن زمان در میان است و از دست دادن آنها ممکن است به قیمت از دست رفتن شانس قهرمانی یا کسب سهمیه آسیایی تمام شود.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2939127

مدیران باشگاه استقلال در نامه سقف بودجه اعلامی به سازمان لیگ، عدد 330 میلیارد تومان را به‌عنوان سقف بودجه خود اعلام کردند که 30 میلیارد بالاتر از سقف بودجه بود. همان زمان سازمان لیگ در نامه‌ای از این باشگاه خواست که رقم بودجه‌اش را اصلاح کرده و مبلغ 300 میلیارد تومان را مبنا قرار دهد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با وجود شروع خوب استقلال در بیست‌وسومین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال با برتری 3 بر صفر مقابل صنعت نفت آبادان، مشکلات آبی‌ها همچنان پابرجاست.

سعید مهری نیز با وجود فسخ ابتدایی قرارداد و بازگشت به تمرینات، هنوز قرارداد جدیدی با استقلال امضا نکرده و برای بازی در هفته‌های آینده لیگ برتر بلاتکلیف است، در حالی که نکونام روی او نظر مثبتی دارد.