پیوس: لوکادیا خارج از محوطه جریمه بی خطر است/ پرسپولیس تمرکز نداشت- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

مهاجم پیشین پرسپولیس درباره افت لوکادیا پس از 4 گلی که به ثمر رساند، عنوان کرد: لوکادیا از جمله مهاجمانی است که در محوطه جریمه خطرناک است. دوری او از دروازه حریفان این بازیکن را تبدیل به یک مهاجم بی‌خطر می‌کند. در بازی با سپاهان بارها دیدیم که لوکادیا به مرکز زمین می‌آمد تا صاحب توپ شود و این یک ایراد بزرگ برای مهاجم است، چون نیمی از توانش را از دست می‌دهد. دلیل دیگری هم که وجود دارد این است که پرسپولیس نباید با یک مهاجم بازی کند. می‌توانیم یک بازیکن را در کنار لوکادیا قرار دهیم تا با نفرات بیشتری مقابل دروازه حریف ظاهر شویم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2785605

وی  ادامه داد: پرسپولیس باید به لحاظ ذهنی ریکاوری خوبی داشته باشد. گل‌محمدی بیشتر از همه به فضای تیمش احاطه دارد و حتماً در دو بازی گذشته هم متوجه این موضوع شده و درصدد رفع آن برخواهد آمد. تیمی که به دنبال قهرمانی است نباید به راحتی امتیاز از دست بدهد، هرچند سپاهان و تراکتور جزو تیم‌های مدعی هستند اما پیروزی مقابل حریفان مستقیم شانس قهرمانی را بیشتر می‌کند. به همین جهت سرخپوشان در بازی آینده هم نباید مقابل مس رفسنجان بی‌گدار به آب بزنند. شاگردان گل‌محمدی بازی سختی مقابل مس خواهند داشت و فقط باید در ورزشگاه آزادی به برد فکر کنند.

پیوس با انتقاد از عملکرد هافبک‌های پرسپولیس در دو بازی گذشته خاطرنشان کرد: هر تیمی بهترین مهاجم دنیا را هم داشته باشد وقتی توپ به آن بازیکن نرسد، هیچ اهمیتی ندارد. باز هم به بازی با سپاهان اشاره می‌کنم، لوکادیا در زمین سپاهان سردرگم و بدون توپ بود و مجبور می‌شد که به عقب بیاید تا توپ بگیرد که هیچ ثمری نداشت. تا آنجایی که اطلاع دارم دیاباته فعلاً مصدوم است و البته از شرایط بدنی مهدی عبدی هم خبر ندارم، اما امیدوارم کادرفنی هرچه زودتر ترتیبی دهد تا هم مهدی عبدی به روزهای اوجش برگردد و هم وضعیت دیاباته مشخص شود تا پرسپولیس در کنار لوکادیا مهاجمی دیگری هم در زمین داشته باشد و با دو مهاجم بازی کند.

فرشاد پیوس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص روند نزولی پرسپولیس در دو هفته اخیر اظهار داشت: درست است که تیم گل‌محمدی مقابل تراکتور و سپاهان نتایج خوبی نگرفته اما زود است که نگران شویم و زمان برای موفقیت وجود دارد. پرسپولیس با 2 برد می‌تواند به مسیر قبل از اردوی تیم ملی هم برگردد. عدم تمرکز عامل اصلی نتیجه نگرفتن سرخپوشان در دو بازی گذشته است.