پیش بینی سرمربی پیشین پرسپولیس از نتیجه دربی- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس پیش‌بینی از نتیجه دربی را اینطور بیان کرد: طبیعتاً شانس برد پرسپولیس را بیشتر می‌دانم و دوست دارم تیم محبوبم برنده شود، ولی با توجه به تعطیلی مسابقات و شرایطی که این دو تیم دارند پیش‌بینی می‌کنم بازی مساوی خواهد شد.

وی در واکنش به اینکه گفته می‌شود شاید پرسپولیس با دو مهاجم بازی کند، گفت: پرسپولیس در این بازی باید از تمام توانایی خود بهره ببرد و در کنار لوکادیا از یک مهاجم دیگر استفاده کند. در نهایت باید منتظر ماند و دید که گل‌محمدی برای این بازی از چه ترکیب و سیستمی استفاده خواهد کرد.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2821353

 

کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه آیا بازی دوستانه با سپاهان نمی‌تواند به سرخپوشان کمک کند تا با شرایط بهتری در دربی حاضر شود، تأکید کرد: این بازی برای پرسپولیس بد نبود، ولی گفتم که شرایط بازی رسمی با بازی دوستانه بسیار متفاوت است. با این حال امیدوارم این بازی به پرسپولیس در دربی کمک کند.

حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره دربی پایتخت که سه‌شنبه هفته جاری برگزار خواهد شد، گفت: به نظر من دربی تهران این بار یک بازی معمولی خواهد شد، چون هر دو تیم از شرایط بازی رسمی دور بوده‌اند. در این بین انجام بازی‌های دوستانه هم نمی‌تواند مثل بازی‌های رسمی به این دو تیم کمک کند. طبیعتاً این تعطیلی روی عملکرد دو تیم تأثیر خواهد گذاشت.