پولادگر: نتایج کشتی آزاد خوب، اما نگران کننده بود/ کشتی فرنگی توقعات را برآورده نکرد- اخبار رشته های ورزشی – اخبار ورزشی تسنیم

پولادگر درباره نتایج اخیر کشتی در مسابقات جهانی بلگراد و در پاسخ به این سؤال که آیا نتایج کسب شده برای حوزه قهرمانی وزارت ورزش و کارشناسانش راضی کننده بوده یا نه؟ عنوان کرد: کشتی فرنگی نتایج خوبی نگرفت. در واقع با توجه به انتظارات مردم و نتایج سال گذشته، توقع ورزش قهرمانی حاصل نشد. نتایج کشتی آزاد خوب ولی نگران کننده  بود. المپیک براساس تک ستاره و تک چهره‌هاست و ما دیدیم که تک‌چهره‌های کشورهای دیگر موفق عمل کردند و بعضی از بچه‌های تیم ملی که فینال رسیدند، در دیدار نهایی خوب نبودند. این کمی نگران کننده است، ولی امیدواریم با حمایت همه جانبه‌ای که وزارت ورزش و سایر نهادها انجام می‌دهند، این توقع به حق برآورده شود و در المپیک عملکردی متفاوت نسبت به المپیک قبلی از این رشته ببینیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمد پولادگر معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان درباره شرایط تیم ملی فوتبال ایران که در اردوی اتریش به سر می‌برد، گفت: بنای تمامی بدنه ورزش کشور و دولت بر حمایت از تیم ملی است و این اتفاق رخ داده است. در واقع شرایط به گونه‌ای است که بچه‌ها بدون دغدغه و در آرامش کامل با تدارک کافی در رویدادها شرکت کنند.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2779352

وی ادامه داد: فکر می‌کنم مردم ما بعد از بازی با اروگوئه این نکته را متوجه شده باشند که تیم در آرامش خوبی به سر می‌برد. تیم ملی در بازی دوستانه اخیر با اروگوئه نتیجه خوبی گرفت، فکر نمی‌کنم در تاریخ فوتبال ما این اتفاق رخ داده باشد که تیمی که 2 دوره قهرمان جام جهانی بوده، را بتوانیم شکست بدهیم. بازی خوبی بود و مردم به یک آرامش خاطری از ناحیه تیم ملی رسیدند. امیدوارم همین شرایط را ادامه دهیم تا حضور عزتمندانه در جام جهانی داشته باشیم.