پورقاز: در جام حذفی با استراتژی الهامی پیش می رویم/ جایگاه هوادار باید بالاتر از این بود- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

وی با اشاره به گلی که زد، تصریح کرد: در طول هفته روی این گل کار کرده بودیم و خدا را شکر این افتخار نصیب من شد که گل بزنم.

مدافع تیم فوتبال هوادار در مورد اهداف این تیم در فصل جاری خاطر نشان کرد: اگر خودتان دیده باشید بازی‌های خوبی انجام داده‌ایم و به غیر از یکی دو بازی می‌توانستیم بهتر از این نتیجه بگیریم. جایگاه‌‌مان باید بالاتر از این بود، ولی فوتبال است و نمی‌توان پیش‌بینی کرد.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2831848

وی درباره تمایل ساکت الهامی برای استفاده از بازیکنان جوان نیز تأکید کرد: بازیکنان جوان آینده فوتبال ما هستند و کادر فنی به خوبی با آنها کار می‌کند و قطعاً در آینده بیشتر از همیشه می‌شنوید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، عزت پورقاز پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال هوادار مقابل ذوب‌آهن اصفهان در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال، درباره صحنه مشکوک به خطای هند بازیکن ذوب‌آهن در محوطه جریمه این تیم اظهار داشت: از صحنه دور بودم و ندیدم. قطعاً کارشناسان داوری باید نظر بدهند.

پورقاز راجع به دیدار هوادار با چادرملو اردکان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی هم گفت: در این بازی با استراتژی ساکت الهامی پیش می‌رویم. الهامی در چند سال اخیر دو قهرمانی جام حذفی گرفته است و برنامه‌ریزی خاصی برای این رقابت‌ها دارد.