پرسپولیس با 2 گل مدافعانش صنعت نفت را شکست داد- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

در نیمه دوم ترکیب پرسپولیس عوض شد و این نفرات وارد زمین شدند: امیررضا رفیعی، فرشاد فرجی، حسین کنعانی، علیرضا بابایی، محمد مهدی احمدی، مسعود ریگی، سینا اسدبیگی، میلاد سورگی، علیرضا عنایت، مهدی عبدی و علیرضا خدادادی.

هافبک نفت آبادان در نیمه نخست از بازی اخراج شد اما با توافق مربیان، نفت با همان 11 نفر به بازی ادامه داد.

پرسپولیس در نیمه نخست با این ترکیب وارد میدان شد: علیرضا بیرانوند، گئورگی گولسیانی، مرتضی پورعلی‌گنجی، وحدت هنانوف، محمدمهدی احمدی، میلاد سرلک، سروش رفیعی، سعید صادقی، امید عالیشاه، وحید امیری و شهاب زاهدی.

پیش از شروع این بازی که در ورزشگاه کاظمی آغاز شد، کادر فنی دو تیم با هم خوش و بش کردند و راجع به شرایط تیم‌های خود صحبت کردند.

در پایان پرسپولیس با همان دو گل مقابل شاگردان ویسی به پیروزی رسید.

این بازی که در 4 وقت 30 دقیقه‌ای برگزار می‌شود در نیمه نخست بدون گل مساوی شد.

در دقیقه 65، پاس عمقی مسعود ریگی به سورگی رسید که مدافعان پیکان پشت محوطه جریمه مرتکب خطا روی بازیکن جوان پرسپولیس شدند. حسین کنعانی پشت ضربه ایستگاهی قرار گرفت و با یک شوت زمینی محکم این موقعیت را تبدیل به گل دوم کرد.

به گزارش  خبرگزاری تسنیم و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پایتخت در چهارمین دیدار تدارکاتی پیش‌فصل خود امروز از ساعت 19:10 دقیقه به مصاف نفت آبادان رفتند و در پایان با دو گل به پیروزی رسیدند.

در دقیقه 53، پرتاب اوت بلند بابایی در محوطه جریمه بعد از یک رفت و برگشت به فرشاد فرجی رسید که او با یک شوت محکم گل نخست بازی را به ثمر رساند.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2929266

در نیمه نخست، پرسپولیس موقعیت‌های خوبی برای گلزنی توسط زاهدی، رفیعی و عالیشاه داشت که تبدیل به گل نشدند.