پاشازاده: در 10 سال اخیر اتفاقات درست و حسابی برای استقلال نیفتاده است/ سرمربی تیم باید درباره هاشمی نسب تصمیم بگیرد- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

پاشازاده در رابطه با ادعای عجیب عارف غلامی مبنی بر داشتن پیشنهاد خارجی و اینکه در صورت درخواست استقلال قراردادش با آن تیم باطل می‌شود، گفت: اینها مسائل ریزی هستند که باید داخل باشگاه حل شود و به بیرون درز پیدا نکند. باشگاه باید شفاف‌سازی کند و بگوید به این دلیل نتوانستیم با این بازیکن قرارداد امضا کنیم. حریفان ما در کشورهای آسیایی دنبال چه کارهایی هستند، ما دنبال چه موضوعاتی هستیم. اینجا باشگاه استقلال است و هیچ نامی را بالاتر از این باشگاه نمی‌بینم.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال در خصوص بحث حضور مهدی هاشمی‌نسب در کادر فنی جواد نکونام گفت: این مسئله به باشگاه و کادر فنی بازمی‌گردد که این اتفاق بیفتد یا نه. نمی‌دانم ماجرا چیست اما هر چه هست، جای سرمربی نیستیم که تصمیم بگیریم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2936664

وی افزود: چند دیدگاه وجود دارد؛ نخست کار سخت کادر فنی که چطور بخواهد مسائل را پیش ببرد و دوم به مرور زمان مشکلات کمتر شود و تیم بتواند در جمع مدعیان قهرمانی قرار بگیرد. تا اینجای کار مشکلات مالی و بدهی‌ها فشار زیادی به باشگاه وارد کرده و شرایط تا الان ایده‌آل نبوده است.  مسئله بعدی، انتظارات هواداران است. اتفاقات فقط برای یک سال، دو سال یا سه سال نبوده و به غیر از یک دو فصل، تقریبا 10 سال است هواداران با این شرایط روبرو هستند. حق مسلم هوادار است که تیمش خوب بسته شود، ستاره بگیرد یا مربی و مدیرعامل خوبی داشته باشد. متأسفانه در 10 سال اخیر اتفاقات درست و حسابی برای استقلال نیفتاده است.

مهدی پاشازاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره وضعیت تیم فوتبال استقلال در آستانه شروع بیست‌وسومین دوره لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: شرایط برای باشگاه استقلال عادی نیست و مشکلات همچنان وجود دارند. با این وضعیت ناآشنا نیستیم و به غیر از یکی دو فصل همیشه به لحاظ بدنی عقب بوده‌ایم و به لحاظ یارگیری و مسائل مالی مشکلات زیادی داشته‌ایم.