پاشازاده: از سبک بازی ایران مقابل سنگال لذت بردم!/ حسینی سورپرایزم کرد- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

مهدی پاشازاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تساوی یک-یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل سنگال در دومین دیدار تدارکاتی در کشور اتریش، اظهار داشت: کی‌روش با ترکیبی که گذاشت، باهوش عمل کرد و نمی‌خواهد دستش برای رقیبان ایران در جام جهانی باز شود. او با تغییراتی که داده بود، آنالیز کردن ایران را سخت کرد. نکته بعدی، دفاعی بازی کردن‌مان برابر سنگال بود، تیمی که از ترکیب اصلی‌اش مقابل ایران استفاده کرد. فراموش نکنیم ما قصد نداریم در بازی با انگلیس حریف را تحت فشار بگذاریم و هجومی بازی کنیم. فلسفه اصلی‌مان این است که از تک موقعیت‌ها و تک شانس‌هایی که در چنین بازی‌هایی بدست می‌آوریم، استفاده کنیم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2779686

مدافع پیشین تیم ملی فوتبال ایران در خصوص اینکه چه بازیکنان در این بازی او را سوپرایز کردند، گفت: سیدحسین حسینی درون دروازه با عملکردش سورپرایزم کرد. سیدمجید حسینی نشان داد در حال نزدیک شدن به استانداردهای روز دنیا است. مرتضی پورعلی‌گنجی آماده نیست و مدت زیادی از بازی‌ها دور بود. او بازیکن باتجربه‌ای است و امیدوارم زودتر آماده شود. در تیم ملی استقلال و پرسپولیس معنایی ندارد و اتفاقی که برای پورعلی‌گنجی در بازی با سنگال (گل به خودی) افتاد، برای هر بازیکنی پیش می‌آید. او قصد داشت با تکل زدن توپ را دفع کند که اقدام او درست بود اما از بدشانسی وارد دروازه شد.

وی افزود: شاید برخی‌ها با این صحبت‌های من موافق نباشند اما باید منطقی باشیم. در جام جهانی خیلی مهم است که با فلسفه‌ای که دارید، نتیجه بگیرید. اینکه بخواهیم انگلیس، ولز و آمریکا را در جام جهانی تحت فشار بگذاریم و هجومی بازی کنیم، شدنی نیست. بنابراین، از سبک بازی ایران مقابل سنگال لذت بردم، چون می‌دانستیم هدف‌مان چیست.