واکنش عضو هیئت مدیره پرسپولیس به احضارش به کمیته اخلاق- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

خبیری درباره آخرین وضعیت کریم باقری یادآور شد: آقا کریم از سرمایه‌ها و اسطوره بی‌بدیل پرسپولیس است که مثل دیگر اسطوره‌های باشگاه پرسپولیس مانند علی آقای پروین، مرحوم جعفر کاشانی، مرحوم بهزادی، محمد پنجعلی، فرشاد پیوس، علی دایی، مهدوی کیا و بسیاری دیگر از پیشکسوتان عزیز و خوشنام در طول فعالیت پرسپولیس برای این باشگاه بزرگ افتخارآفرینی کردند و کاش امکان این بود همه این عزیزان در ارکان اداری و فنی باشگاه فعالیت داشتند. موضوع آقا کریم هم مسئله و تصمیم مدیریتی است و امیدوارم با درایت حل و فصل شود.

عضو هیئت مدیره پرسپولیس گفت: حرف ما همین بود که حساسیت‌ها فقط معطوف به پرسپولیس و استقلال نباشد و همه تیم‌ها زیر چتر نظارت‌ باشند. البته همانطور که گفتم مطمئنم نهادهای نظارتی و فدراسیون و کمیته‌های مسئول حواس‌شان به عملکرد همه باشگاه‌ها است و هیچ تبعیضی وجود نخواهد داشت.

حسین خبیری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره احضارش به کمیته اخلاق درباره آنچه صحبت‌های غیرمسئولانه عنوان شده است، اظهار داشت: اگر حرفی می‌زنیم در دفاع از حقوق پرسپولیس است. مسئولیت داریم از حقوق باشگاه و هواداران‌مان دفاع کنیم، اما همیشه به قوانین احترام می‌گذاریم و معتقدیم در دایره ادب و حفظ احترام با تعامل حرف‌مان را بزنیم و نظرات‌مان را بیان کنیم. در مکتب پرسپولیس و از بزرگان‌مان آموختیم همیشه با افراد و متولیان امر در کمال احترام رفتار کنیم اما هیچ وقت هم در دفاع از حقوق باشگاه کوتاهی نخواهیم کرد.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2924111

وی ادامه داد: در صحبت‌هایم در تلویزیون گفتم که قانون سقف قرارداد و فیرپلی مالی قانون خوبی است که فدراسیون ابلاغ کرده و سیاست و رویه ما هم احترام به قوانین و حرکت در چارچوبی است که هم شفافیت و انضباط مالی داشته باشیم و هم اقتدار تیم حفظ شده و نیاز فنی پرسپولیس در راستای تقویت تیم برطرف شود. انتظار داریم رعایت قانون فقط معطوف به پرسپولیس و یکی، دو تیم دیگر نباشد و بر عملکرد باشگاه‌های دیگر هم نظارت شود. اطمینان دارم نهادهای نظارتی و کمیته‌های مسئول به تمام اتفاقات و عملکرد باشگاه‌ها اشراف دارند و مسئولیت‌شان را به نحو احسن انجام می‌دهند. ما هم سعی می‌کنیم اگر موردی باشد حتماً نظرمان را با گفت‌و‌گو و تعامل بیان کنیم. در نهایت هم به این هستیم که باید به قوانین احترام گذاشت.