واکنش رسانه کروات به ابقای اسکوچیچ/ واکنش‌های افکار عمومی منجر به ابقای دراگان شد- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2744601

کمیته فنی فدراسیون فوتبال هفته گذشته صلاحیت دراگان اسکوچیچ را برای ادامه حضور روی نیمکت تیم ملی تأیید نکرد. پس از جمع‌بندی کمیته فنی اسکوچیچ به ایران آمد و جلسه‌ای با هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال داشت تا برای تصمیم نهایی در مورد ادامه همکاری با این مربی کروات، کمیته فنی و هیئت رئیسه جلسه مشترکی با هم داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت Tportal کرواسی نوشت: «دراگان اسکوچیچ که هدایت تیم ملی فوتبال ایران را در دیدارهای مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 برعهده داشت، در این مسابقات نیز همچنان سرمربی تیم ملی باقی می‌ماند. اسکوچیچ که شش روز قبل از این سمت کنار گذاشته شده بود با تغییر نظر مدیران فدراسیون فوتبال ایران به‌عنوان سرمربی تیم ملی این کشور به کارش ادامه خواهد داد.

بر اساس این گزارش، روز یکشنبه پس از ساعت‌ها نشست اعضای هیئت رئیسه و کمیته فنی فدراسیون فوتبال ایران تصمیم به ادامه همکاری با دراگان اسکوچیچ گرفته شد. هرچند به نظر می‌رسید مدیران این فدراسیون برای انتخاب جایگزین اسکوچیچ مصمم بودند، اما واکنش‌های طوفانی افکار عمومی منجر به تغییر این تصمیم شد.

 

اعضای کمیته فنی و هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال روز گذشته در مرکز ملی فوتبال جلسه‌ای درباره شرایط تیم ملی برگزار کردند که در پایان حکم به ابقای دراگان اسکوچیچ دادند.

بدین ترتیب دراگان اسکوچیچ تیم ملی فوتبال ایران را در سومین راهیابی متوالی به جام جهانی و ششمین حضور در این رقابت‌ها همراهی می‌کند. ایران هرگز از مرحله گروهی جام جهانی صعود نکرده و در دوره بعدی این رقابت‌ها با تیم‌های ملی انگلیس، آمریکا و ولز همگروه است».