واکنش تند استقلال به اظهارات عضو هیئت مدیره پرسپولیس: او بدنامی را بهتر از گمنامی می داند/ شکایت می کنیم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

چرا در حالی که ساپینتو هیچ‌گونه بی‌احترامی نکرده، خبیری از کلمات زشت و سخیف در مورد سرمربی تیم استقلال صحبت می‌کند؟ آیا این خود نشان دهنده بی‌ادبی، بی‌فرهنگی و بی‌شخصیتی او نیست؟ آیا کسی که در چنین شرایطی می‌گوید سرمربی تیم حریف بی‌فرهنگ و بی‌شخصیت است، خود نماد بی‌فرهنگی و بی‌شخصیتی نیست؟ به نظر می‌رسد علاقه زیاد به مصاحبه به شکل بدی حسین خبیری را اذیت می‌کند!

باشگاه استقلال در راستای حمایت از حقوق سرمربی و هواداران خود، به دلیل این صحبت‌های سخیف و بی‌ادبانه از عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به کمیته اخلاق و کمیته انضباطی شکایت می‌کند. گویا برای خبیری بد نامی بهتر از گمنامی است که البته باشگاه استقلال چنین اجازه‌ای به او و امثال او نمی‌دهد و در صورت تکرار؛ با شیوه‌های دیگری پاسخ او را می‌دهد.

این حرف نشان دهنده نگاه حرفه‌ای و منصفانه سرمربی تیم استقلال است و هیچ‌گونه بی احترامی به هیچ تیمی نبود اما متأسفانه خبیری که پیش از این هم اظهار نظر اضافی در مورد کاپیتان استقلال انجام داد و به همین دلیل توبیخ شد، باز هم خارج از حد و حدود و اندازه خود صحبت کرده و به سرمربی تیم استقلال بی‌احترامی کرده است.

قابل توجه اینکه ریکاردو ساپینتو، سرمربی تیم استقلال بعد از پایان بازی شب گذشته مقابل تراکتور در کنفرانس خبری با صراحت گفت: «من به همه تیم ها از جمله سپاهان و پرسپولیس احترام می گذارم اما این حق را دارم که نظر خودم را داشته باشم و ضمن احترام، به نظر من استقلال شایسته قهرمانی بود و من به همین دلیل به تیمی که قهرمان شده تبریک نمی‌گویم.»

 به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از رسانه باشگاه استقلال؛ باشگاه استقلال بارها و بارها در طول این فصل نشان داده هیچ علاقه‌ای به مجادله کلامی و بیانیه نویسی‌های اعتراضی نداشته اما هر بار در مقام پاسخگویی و دفاع از حقوق تضییع شده ناچار به واکنش شده است.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2898131

متأسفانه حسین خبیری، عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس علاقه بسیاری دارد هر از گاهی در مورد تیم بزرگ استقلال صحبت کند و با خودشیرینی به دنبال پیدا کردن جایی در میان هواداران تیمش باشد. باعث تأسف بسیار است که عضو هیئت مدیره یک باشگاه تا این حد ادبیات سخیف و سطح پایینی دارد.