واکنش باشگاه پرسپولیس به برگزاری بدون تماشاگران دیدار مقابل ذوب آهن؛ رقابت نابرابر و ناعادلانه است- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت باشگاه پرسپولیس در این مورد نوشت: «هواداران پرسپولیس همچنان از حضور در ورزشگاه آزادی برای تماشای بازی تیم محبوب خود و حمایت از سرخپوشان محروم خواهند بود. هر چند پیش از این نیز امیدی نمی‌رفت که اجازه استفاده از ظرفیت موجود ورزشگاه آزادی به باشگاه پرسپولیس و هواداران داده شود، ولی حالا به طور قطع مشخص شد که بازی پرسپولیس برابر ذوب‌آهن اصفهان در هفته سوم رقابت‌های لیگ نیز بدون تماشاگر برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2945719

نیاز به گفت‌وگو و توضیح نیست که این اتفاق خارج از هرگونه کنترل و اراده باشگاه پرسپولیس است. در حال حاضر دلتنگ از دوری هواداران ناچار به ادامه رقابت‌ها در این شرایط نابرابر و ناعادلانه هستیم. به امید دیدار هواداران‌مان در ورزشگاه آزادی، هرچند هفته آینده در اهواز این مجال فراهم خواهد بود تا هرچند محدود با شما در ورزشگاه دیدار داشته باشیم.

بی‌تردید باشگاه پرسپولیس، همچنان برای احقاق حقوق حقه خود و در صیانت از حق قانونی هواداران به تلاش‌های خود، برای برگزاری مجدد بازی‌های خانگی پرسپولیس با حضور هواداران ادامه خواهد داد».