نوری: ساپینتو شور و نشاط را به تمرینات استقلال آورد/ او شلاق خوبی به بازیکنان زد- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

تیم فوتبال استقلال , ریکاردو ساپینتو ,

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2752251

محمد نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره تقابل استقلال با سپاهان در هفته اول بیست‌ودومین دوره لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: در مجموع، چهار، پنج هفته اول قرعه خوبی نصیب استقلال شد. هر چند شناخت تیم‌ها از یکدیگر کم است ولی سپاهان با بازیکنان جدیدی که گرفته، هماهنگ نیست و استقلال می‌تواند از این ناهماهنگی استفاده کند. استقلال هم البته همین شرایط را دارد و بازیکنان جدیدی به خدمت گرفته، اما درباره استقلالی حرف می‌زنیم که سال گذشته قهرمان شده است و می‌خواهد از آن دفاع کند. سه امتیاز بازی با سپاهان استارت قهرمانی بعدی آبی‌پوشان خواهد بود.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود تمرینات ریکاردو ساپینتو برای بازیکنان استقلال پرفشار بوده است، تصریح کرد: هر مربی تفکرات خودش را دارد. استقلال بدنسازی‌اش را دیر شروع کرد اما طبق آن چیزی که دیدم ساپینتو بازیکنان را به مرز آمادگی رسانده و به اصطلاح شلاق خوبی به بازیکنان زده است. شاید استقلال در چند هفته اول لیگ دچار مشکل شود اما پس از آن راه می‌افتد.

مدافع پیشین استقلال تعریف جالبی از سرمربی پرتغالی آبی‌پوشان کرد و گفت: ساپینتو با وجود اینکه در تمرینات جدی است ولی با بازیکنان ارتباط خوبی پیدا کرده است. به شوخی می‌گویم ساپینتو خودش هم آماده است و چون استقلال پلی‌میکر ندارد او می‌تواند در این پست بازی کند. او نشان داد بدنش آماده است و خیلی اضافه وزن ندارد. ساپینتو با خودش شور و نشاط را به تمرینات آورده و امیدوارم استقلال با او به قهرمانی برسد.