نوری: استقلال دو گل از نساجی جلو است/ شیطنت ها نباشد، قهرمان می شویم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

محمد نوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره دیدار فردا (چهارشنبه) استقلال مقابل نساجی مازندران در بازی سوپرجام، اظهار داشت: استقلال به نسبت سال‌های قبل بهتر بازی می‌کند و نفرات خوبی در زمین و روی نیمکت دارد. استقلال جام‌های زیادی گرفته اما یک جام در ویترین‌مان کم داریم و آن هم سوپرجام است. بازیکنان استقلال با توجه به پتانسیلی که دارند می‌توانند نساجی را شکست دهند. برای همه تیم‌ها احترام قائلیم اما استقلال یک سر و گردن بالاتر از نساجی و به اصطلاح دو گل جلو است. امیدوارم شیطنت‌هایی صورت نگیرد و استقلال بازی را ببرد.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2797141

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استقلال روی کاغذ برنده بازی با نساجی است اما به هیچ عنوان نباید آنها را دست کم بگیرد. سوپرجام تک بازی و دست کم گرفتن حریف کار اشتباهی است. با این حال، با توجه به نفراتی که داریم می‌توانیم برنده شویم.

وی در مورد اینکه منظورش از شیطنت‌ها چیست، تصریح کرد: همه تیم‌ها از داوری گلایه دارند و اشتباهات و ضعف داوری فقط شامل استقلال نبوده اما بیشترین ضربه را استقلال خورده است. امیدوارم پس از جام جهانی قطر تغییر و تحولاتی در کمیته داوری ایجاد شود تا بهتر عمل کنند. در همه قسمت‌ها تغییرات دیده می‌شود به غیر از داوران!