نوبری: هواداران در فصل جدید، پرسپولیس قدرتمندی را می‌بینند/ سیدجلال می‌تواند مربی بزرگی شود- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

بازیکن پیشین پرسپولیس در مورد حضور مربی خارجی در کادر فنی این تیم خاطر نشان کرد: باید ببینیم باشگاه توان مالی جذب مربی خارجی را دارد یا نه. اکنون مربیان دروازه‌بانان و بدنساز خارجی جذب شده‌اند و اگر باشگاه توانایی مالی داشته باشد، باید یک تمرین‌دهنده خوب به تیم اضافه شود.

«اگر پرسپولیس در فصل گذشته گرفتار حاشیه نمی‌شد، قهرمانی از دسترس نبود.»، وی ضمن بیان این جمله یادآور شد: در فصل جدید با توجه به تغییراتی که در کادر فنی و بازیکنان صورت گرفته است، پرسپولیس با روحیه و انگیزه بیشتری وارد مسابقات می‌شود. قطعاً تجربیات سال‌های گذشته می‌تواند به تیم گل‌محمدی کمک کند تا مجدداً به قهرمانی برسد.

بازیکن سال‌های گذشته پرسپولیس درباره خداحافظی سیدجلال حسینی از فوتبال و حضور این بازیکن در کادر فنی تیم بیان کرد: شرایط بازی و مربیگری با هم متفاوت است و حسینی باید در کلاس‌های مربیگری شرکت کند. حضور در کادر فنی پرسپولیس، تجربه بسیار خوبی برای وی خواهد بود و او مانند کریم باقری می‌تواند در تیم تأثیرگذار باشد. حضور روی نیمکت پرسپولیس در آینده کمک زیادی به حسینی خواهد کرد و او می‌تواند مربی بزرگی شود.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2743672

وی با بیان اینکه پرسپولیس می‌تواند قهرمانی دیگری در لیگ برتر به دست بیاورد، تصریح کرد: اطمینان دارم که پرسپولیس فصل خوب و هیجان‌انگیزی را در پیش دارد و همه هواداران، تیمی قدرتمند و بازی‌های دلچسبی را از پرسپولیس خواهند دید.

نوبری در پاسخ به این پرسش که آیا پرسپولیس می‌تواند در لیگ بیست‌ودوم به قهرمانی برسد یا خیر، به تسنیم گفت: پرسپولیس همیشه مدعی قهرمانی است. دوست دارم فصل جدید با آرامش بیشتری برگزار شود، اشتباهات کمتری از داوران ببینیم و فدراسیون و سازمان لیگ با برنامه‌ریزی دقیق، مسابقات را به‌موقع برگزار کنند. امیدوارم با توجه به برگزاری جام جهانی، پرسپولیس کیفیت خوبی از خود نشان دهد و بازیکنان بیشتری از این تیم در جام جهانی حاضر باشند.

لیث نوبری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط پرسپولیس و فعالیت‌های این باشگاه در نقل‌وانتقالات تابستانی اظهار داشت: پرسپولیس بازیکنان باکیفیتی جذب کرده است. با توجه به شرایطی که در لیگ برتر و باشگاه پرسپولیس وجود دارد، خرید بازیکن خارجی دشوار است. شاید تیم‌های دیگر بتوانند بازیکن خارجی خوب به خدمت بگیرند، اما بعید می‌دانم که پرسپولیس بتواند بازیکن باکیفیت خارجی جذب کند.