نصرتی: حیف است تراکتور در کورس قهرمانی نباشد/ مغانلو دنبال زمین افتادن بود!- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2879144

وی ادامه داد: ما به خوبی سپاهان را آنالیز کرده بودیم و می‌دانستیم آنها  در سمت راست با حضور رامین رضاییان قوی هستند. میانگین قدی سپاهان بالاست و آنها روی ضربان ایستگاهی خطرناک هستند. این تیم در همه پست ها بازیکنان با کیفیتی دارد، ولی خوشبختانه بازیکنان ما عملکرد بسیار خوبی داشتند و توانستیم بازی را با برد پشت سر بگذاریم.

نصرتی در ارتباط تمدید قرارداد صفا هادی و اینکه به نظر می‌رسد تراکتور می‌خواهد فصل آینده تیمش را برای قهرمانی ببندد، گفت: قطعا سیاست‌های باشگاه و خمس می‌تواند برای تراکتور تعیین کننده باشد. تراکتور یک تیم پر هوادار است و حیف است که در کورس قهرمانی نباشد. بدون شک تمام هدف زنوزی به عنوان مالک باشگاه این است که یک تیم پر قدرت برای فصل آینده ببندد.

مربی تیم فوتبال تراکتور در خصوص اعتراض باشگاه سپاهان به داوری و اینکه آنها اعتقاد داشتند داور برای‌شان پنالتی نگرفت، تصریح کرد: طبیعتاً در این مورد کارشناسان بهتر می‌توانند نظر بدهند ولی فکر می‌کنم شهریار مغانلو قبل از اینکه ابوالفضل رزاق‌پور تکل بزند، به نوعی می‌خواست خودش را زودتر به زمین بیاندازد. نمی‌خواهم چون بازی را برده‌ایم از داور تعریف کنم ولی حسن اکرمی با توجه به حساسیت‌های بازی و جو ‌ورزشگاه قضاوت خوبی انجام داد.

محمد نصرتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی یک بر صفر تراکتور تبریز مقابل سپاهان اصفهان در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر و بازتاب وسیعی که این بازی در رسانه‌ها داشت، گفت: حضور هواداران در ورزشگاه بی‌نظیر بود و نقطه عطف این مسابقه محسوب می‌شد. بعد از داستان کرونا این برای اولین بار بود که در ورزشگاه‌های ایران چنین جمعیتی را می‌دیدیم و صحنه‌هایی رقم خورد که وصف ناشدنی بود. جو فوق العاده‌ای در ورزشگاه وجود داشت و خدا را شکر  سه امتیاز مهم گرفتیم.