نصب سقف کاذب قیمت سقف کاذب

از قابلیت های ویژه سقف کاذب این است که می توان در آن نورپردازی انجام داد و فضایی دکوراتیو و دلنشین به نمایش گذاشت. استفاده از سقف شیشه ای در بخش هایی مانند اتاق تی وی، پذیرایی و آشپزخانه می تواند نورد مورد نیاز ساختمان شما را تامین نماید. همچنین سقف شیشه ای علاوه بر نورپردازی دارای ظاهری بسیار زیبا و متنوع است و می تواند متنها یکی از گسترده ترین کاربردهای سقف شیشه ای در لابی هتل ها و رستوران های لاکچری اجرای سقف کاذب است. سقف چوبی ویژگی هایی دارد که سایر سقف ها دارند و نمی توان گفت دارای محدودیت خاصی است. برای مثال امکان پنهان کردن تاسیسات در آن وجود دارد و از نظر نورپردازی نیز به خوبی عمل می کند.

  • اختراع ایالات متحده به شماره 1،470،728 برای سقف کاذب برای سالن E در 28 می 1919 به کار گرفته شد و به طور رسمی در 16 اکتبر 1923 واگذار شد.
  • شیشه بکار رفته در آن از جنس شیشه های سکوریت است که بدلیل استفاده از شیشه های رنگی و عبور راحت نور، به نورانی تر شدن محیط ساختمان کمک بسیاری میکند.
  • سقف کاذب یکی از مشخصه های امروزی دکوراسیون داخلی و مهندسی در داخلی ساختمان است، که هدف اصلی آن پوشش سقف با ایده های جذاب و زیبا است.
  • به طور مثال این نوع سقف با دکوراسیون مدرن همخوانی خوبی ندارد و معمولا در خانه های با دکوراسیون کلاسیک و پر زرق و برق بکار می رود.
  • همچنین به دلیل قرار گیری بین فضای اتاق و سقف از تبادل گرمایی بین محیط بیرون و داخل جلوگیری می کند.

همچنین انتخاب بهترین نوع پردازی در آسمان مجازی در شما توسط مشاوره رایگان کارشناسان نیز قابل انجام است. از ویژگی های آسمان مجازی میتوان به کیفیت، قابلیت نورپردازی و جلوه فوق العاده آن اشاره کرد. پس از نصب نبشی ها لازم است محل دقیق قرارگرفتن روشنایی‌ ها معین شود. سپس با توجه به محل قرارگیری سپری های اصلی اقدام به نصب آویزها شود. در این گونه سقف ها می توان یک نوار روشنایی در حاشیه آن قرار داد تا باعث ایجاد زیبایی در اتاق شود.

اجراء این گونه از سقف‌کاذب بسیار نمای زیبای را به وجود می‌آورد و رنگ بندی (بازی با رنگ) در سطوح مختلف و شکسته‌ها بسیار چشمگیر می‌شود. اجرا چند نوع سقف کاذب در کنار همدیگر و در غالب یک طرح هندسی منظم و یا غیر منظم به همراه شکست و اختلاف سطح مختلف را سقف کاذب ترکیبی گویند. این سقف که به تایل گچی مشهور است بسیار سبک بوده و نصب بسیار آسانی دارد. این سقف علاوه بر مزایای نام برده شده دارای معایبی نظیر مصرف زیاد گچ، وزن زیاد، سرعت اجرای پایین و محدودیت آب و هوایی هنگام گچ کاری می‌باشد. ارتفاع اتاق را کمی کاهش می‌دهد زیرا در زیر سقف اصلی نصب می‌شود.

در مرحله بعد، سازه های پنل خور با استفاده از گیره روی سازه باربر محکم شده و سطح کار رگلاژ می گردد. درز دور کار را با استفاده از نوار چسب جداکننده پوشانده و پنل های گچی را نصب می کنند. آخرین گام از مراحل اجرای سقف کاذب کناف، درزگیری پنل ها و جای پیچ ها، تسطیح سطح با سنباده و اجرای پوشش نهایی آن می باشد.

نصب سقف کاذب گچی

با استفاده از سقف کاذب می‌توان نورپردازی‌های بسیار زیبا در فضای مورد نظر اجرا نمود. سروران گرامی که در شهر تهران و حومه تشریف دارند خرید سقف کاذب در تهران را به محضر این عزیزان عرض ادب خواهیم کرد. آسمان مجازی در واقع نوع جدیدی از سقف های کاذب بوده و تصاویری از طبیعت را روی خود دارند و با وجود آنها می توان در محیط های بسته، مناظر طبیعی را شبیه سازی نمود.

سقف‌ های کاذب با قطعات پیش‌ ساخته گچی پس از سال ‌های متمادی و زیاد به همان شکل روز اول خواهند بود و به‌ هیچ‌ وجه تغییر رنگ نخواهند داد. از آن‌جایی که سقف ‌های کاذب با قطعات پیش ‌ساخته گچی هیچ‌گونه آسیبی به محیط‌زیست وارد نمی ‌کنند، کاملا با محیط ‌زیست سازگار می ‌باشند. شما می‌توانید با استفاده از این سقف در یک ویلا در مازندران، با هزینه‌ای مناسب، به زیبایی آن بیفزایید. شما می‌توانید از این سقف در ترکیب با سایر سقف‌های کاذب در یک ویلا در مازندران بهره ببرید. مواد استفاده شده در آی‌گلس، مواد شفافی مثل آکریلیک است که فضا را شفاف کرده و نور را عبور می‌دهد و با کمی خلاقیت می‌توان طرح‌هایی متنوع با این نوع از سقف‌های کاذب، ایجاد کرد.

مزایای سقف کاذب

نصب سقف کاذب قیمت سقف کاذب

ممکن است بخواهید سقف پذیرایی را بمنظور زیباتر کردن آن، سقف کاذب کنید بدیهی است که در چنین شرایطی گزینه‌های زیبا و جذاب را انتخاب کنید. مانند سقف کاذب کسشان که سرآمد همه سقف‌های کاذب از نظر زیبایی است. سقف‌ های پیش ساخته گچی همان سقف‌ های آلومینیومی هستند که پوشش گچی پیش ساخته، روی آن ها را می پوشاند. این نوع سقف کاذب، در انواع طرح و رنگ ساخته می شود و نقطه قوت آن نسبت به دیگر سقف‌ های گچی، وزن سبک‌ و نصب آسان است. برای اجرا و پیاده‌سازی سقف کاذب لمبه چوبی، ابتدا لازم است لمبه‌ کوبی صورت بگیرد؛ اما قبل از فرآیند لمبه‌کوبی حتما باید دور تا دور سقف با چهار تراش کلاف‌ کشی و ترازبندی شود. از این ‌رو اولین و ابتدایی ‌ترین مرحله‌ای که هنگام اجرای سقف کاذب لمبه چوبی باید انجام شود، کلاف‌کشی و ترازبندی سقف با استفاده از چهارتراش است.

بهترین سقف کاذب سرویس بهداشتی