نساجی از فردا در تهران اردو می زند- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

تیم فوتبال نساجی مازندران , سید مهدی رحمتی , تیم فوتبال نساجی مازندران , سید مهدی رحمتی , تیم فوتبال نساجی مازندران , سید مهدی رحمتی , تیم فوتبال نساجی مازندران , سید مهدی رحمتی ,

انتهای پیام/

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال نساجی تمرینات پیش‌فصل خود را از روز شنبه 3 تیرماه در قائمشهر آغاز کرد و تا امروز (پنجشنبه) تمرینات این تیم در زمین چمن آبندانسر ساری برگزار می‌شود.

 


منبع: https://tn.ai/2918226

شاگردان رحمتی در هفته گذشته تمرینات پرفشاری را در حضور هواداران و خانواده‌های قائمشهری برگزار کرد و روز گذشته نیز نخستین دیدار تدارکاتی خود را مقابل تیم آکادمی خود انجام داد و با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی رسید.

طبق برنامه‌ریزی کادرفنی نساجی، اعضای این تیم از فردا اردوی 10 روزه‌ای را در هتل المپیک برگزار می‌کنند و پس از آن این تیم راهی ترکیه خواهد شد.

حضور پرشمار هواداران در تمرینات نساجی و استقبال پرشور آنها باعث شده مدیران نساجی در تکاپوی فراهم کردن مقدمات برگزاری تمرینات این تیم در قائمشهر باشند. صادق درودگر مدیرعامل نساجی در روزهای گذشته که تیم در قائمشهر بود جلسات متعددی در این خصوص با مسئولان شهری و ورزشی این شهر برگزار کرد.