نریمان جهان: چقدر باید برای ورود VAR به ایران صبر کنیم؟/ در دیدار مقابل نساجی محکوم به برد هستیم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

وی در مورد گلی که در این بازی به ثمر رساند، اما مردود اعلام شد، تصریح کرد: نمی‌توانم به طور دقیق نظر بدهم، ولی فکر می‌کنم مدافع پیکان آفساید را پر کرده بود و داور می‌توانست گل من را قبول کند. اگر VAR در فوتبال ایران وجود داشت خیلی از تیم‌ها اینگونه بابت مسائل داوری ضرر نمی‌کردند. نمی‌دانم چقدر باید صبر کنیم تا در نهایت کمک داور ویدئویی به فوتبال ایران بیاید.

 

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2861011

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان راجع به بازی بعدی تیمش برابر نساجی قائمشهر نیز اظهار داشت: ما در بازی‌های باقیمانده فقط با هدف گرفتن سه امتیاز وارد زمین می‌شویم و بازی با نساجی هم از این قاعده مستثنی نیست. قطعاً در آن مسابقه هم محکوم به برد هستیم.

سامان نریمان جهان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره تساوی تیمش برابر پیکان گفت: با اینکه در زمین حریف بازی می‌کردیم، اما دنبال گرفتن سه امتیاز بودیم که متأسفانه به این هدف نرسیدیم و بازی مساوی شد. از طرفی زمین چمن هم کیفیت خوبی نداشت و این موضوع روی عملکرد ما تأثیر منفی گذاشته بود، ولی با این حال چند موقعیت خوب داشتیم که دروازه‌بان حریف آنها را مهار کرد، البته پیکان هم یک موقعیت خیلی خوب داشت.

نریمان جهان در پایان خاطر نشان کرد: ذوب‌آهن از لحاظ فنی جزو تیم‌های خوب لیگ است و فکر می‌کنم امسال در چند مسابقه با بدشانسی مواجه شد، در غیر اینصورت باید در رتبه‌های بالاتر قرار می‌گرفت. امیدوارم در بازی‌های باقیمانده بتوانیم خوب امتیاز بگیریم.