میری: لیاقت هوادار بیش از 12 امتیاز بوده است/ استقلال در نیمه دوم فقط دفاع می کرد- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

وی که بعد از بازی تیمش مقابل استقلال از قضاوت داور این مسابقه انتقاد کرده بود، در این مورد تصریح کرد: ما امسال در چند بازی بابت داوری واقعاً اذیت شدیم که می‌توان به بازی با پیکان و مس رفسنجان اشاره کرد. در این بازی هم سوت‌های 50-50 به سود استقلال زده شد. فوتبال ایران نیاز مبرمی به آوردن تکنولوژی VAR دارد.

هافبک تیم فوتبال هوادار در مورد قرار گرفتن این تیم در رده یازدهم جدول اظهار داشت: تیم ما از لحاظ فنی نمایش خوبی در 11 بازی گذشته داشته است و براساس لیاقت فنی‌مان امتیاز نگرفته‌ایم. لیاقت هوادار این بوده است که بیشتر از 12 امتیاز بگیرد، ولی این را هم باید در نظر گرفت که تیم ما نسبت به فصل گذشته با تغییرات 70 درصدی مواجه شده است و نیاز به زمان داشتیم تا روند خوبی در لیگ پیدا کنیم. امیدوارم در ادامه لیگ شرایط بهتر شود.

محمد میری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست تیمش برابر استقلال گفت: ما در مجموع فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم و در خیلی از دقایق بازی صاحب توپ و میدان بودیم. استقلال در نیمه دوم فقط دفاع می‌کرد و حق ما بود که حداقل یک مساوی از این بازی بگیریم که متأسفانه این اتفاق رخ نداد.

میری با اشاره به کیفیت فنی مسابقات لیگ برتر خاطر نشان کرد: در هفته‌های گذشته کیفیت لیگ چندان بالا نبوده و عدم حضور هواداران در ورزشگاه‌ها تأثیر مهمی در اُفت فنی بازی‌ها داشته است. در حال حاضر بازیکنان لذتی از فوتبال نمی‌برند و حال مردم هم اصلاً خوب نیست. امیدوارم هر چه زودتر همه چیز به حالت طبیعی برگردد.

 

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2795556