مومنی: موفقیت استقلال با ساپینتو دور از ذهن نیست/ صداوسیما شرایط باشگاه استقلال را درک کند- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

مومنی در پاسخ به سؤالی درباره شرایط تیم فوتبال استقلال هم گفت: نشانه‌‌های پیشرفت در تیم ما واضح و مشخص است و آقای آجورلو هم نهایت تلاش خود را برای موفقیت باشگاه به کار گرفته است. ان‌شاءالله با حمایت هواداران و پیشکسوتان، استقلال امسال هم موفق می‌شود. ان‌شاءالله در لیگ جاری با ارائه یک فوتبال پویا و زیبا به موفقیت می‌رسیم. ساپینتو ورق جدیدی را در فوتبال ایران رقم زده است و به نظرم موفقیت با او دور از انتظار نیست به شرط اینکه به او زمان دهیم تا افکار خود را پیاده کند. استقلال کادر فنی خوب، هماهنگ و یکدستی دارد و به موفقیت این تیم بسیار خوش‌بینم.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال با اشاره به انتخاب مهدی تاج به‌عنوان رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: الان که مدیریت فدراسیون فوتبال عوض شده است، انتظار می‌رود فدراسیون از باشگاه‌ها بیشتر حمایت کند. تزلزل در این حوزه منجر به ضرر دیدن باشگاه‌ها می‌شود. فدراسیون فوتبال، باید از باشگاه‌ها برای کسب درآمد و رفتن به سمت خصوصی‌سازی حمایت کند. رفتار فدراسیون فوتبال پیغام‌هایی را به اهالی فوتبال و هواداران خواهد داشت.

وی افزود: باشگاه استقلال یک باشگاه فرهنگی ورزشی است. در حوزه فرهنگ و اهداف فرهنگی باید تلاش کند و برای این راه هم نیاز به منابع مالی دارد. اگر دنبال الگوسازی برای جوانان هستیم، باید خوراک خوبی به آنها بدهیم. همه ما در یک کشور بوده و دنبال ارتقای سطح فرهنگ هواداری هم هستیم. این وضعیت مالی باشگاه‌ها متأسفانه مجالی به مدیران جهت کار در حوزه‌های فرهنگی نمی‌دهد و به خود باشگاه‌ها هم آسیب‌های جدی وارد می‌کند. بر این اساس قصد داریم با تعامل و در چارچوب قانون پیش برویم تا منافعی برای فوتبال و صداوسیما حاصل شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمد مومنی پیشکسوت و عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در گفت‌وگو با رسانه این باشگاه، درباره حق پخش و مطالبه آن از سوی باشگاه استقلال، اظهار داشت: در تمام دنیا مقوله حق پخش یک واقعیتی است که وجود دارد و باشگاه‌های مختلف در جهان از این حق استفاده می‌کنند و این پول باعث پیشرفت باشگاه‌ها شده، اما در کشور ما تاکنون خوب جا نیفتاده است. باشگاه استقلال شرایط صداوسیما و کشور را درک می‌کند و انصافاً مدیریت باشگاه استقلال و آقای آجورلو تعامل بسیار خوبی را با صداوسیما داشته‌اند. ما با درک شرایط آنها گفتیم که پخش زنده بازی‌ها هیچ مانعی ندارد، ولی صداوسیما هم شرایط باشگاه ما و درآمدزایی را درک کند.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2769889