مهاجری: امیدوارم از توانایی افاضلی برای ارتقای فنی بهره ببریم/ صحبت از قطعی برق بزرگنمایی بود- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

سرمربی نفت مسجدسلیمان در مورد پیروزی 3 بر 2 شاگردانش برابر مس کرمان گفت: کار سختی در این مسابقه داشتیم و نقاط تاریک و روشنی در این مسابقه تجربه کردیم، اما خدا را شکر به بازی بازگشتیم. بازیکنان پاسخ مثبتی به گل‌های مس کرمان دادند و امیدوارم در ادامه فصل شرایط بهتری داشته باشیم.

وی درخصوص عملکرد نفت مسجدسلیمان در بازار نقل‌وانتقالات با چند برابر شدن قرارداد بازیکنان تصریح کرد: نسبت به بضاعتی که داریم، بازیکنان خوبی جذب کرده و عملکرد موفقی داشتیم. می‌توانیم سال خوبی برای تیم نفت و مردم مسجدسلیمان رقم بزنیم تا اما و اگری باقی نماند و شرمنده آنها نشویم. مسئولان هم تاکنون به ما کمک کرده‌اند.

محمدرضا مهاجری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره وضعیت تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در لیگ برتر اظهار داشت: تیم خوبی جمع و جور کرده‌ایم و در هفته اول با اینکه کار دشواری داشتیم، سه امتیاز باارزش به دست آوردیم. امیدوارم همدلی خوبی در باشگاه نفت به وجود بیاید. تیم برای موفقیت به چند اهرم نیاز دارد و امیدوارم از لحاظ فنی، سخت‌افزاری و مالی در نفت مسجدسلیمان همدلی به وجود بیاید.

مهاجری درباره وضعیت بازیکنان جدید نفت مسجدسلیمان و نیز فعالیت هومن افاضلی در این باشگاه خاطرنشان کرد: کارت بازی همه بازیکنان صادر شده و آنها می‌توانند برابر پیکان به میدان بروند. افاضلی هم هنوز به‌صورت رسمی به ما اضافه نشده، اما باید سِمتی برای او تعریف کنیم و امیدوارم از توان وی برای ارتقای شرایط فنی نفت مسجدسلیمان بهره ببریم.

وی درخصوص قطعی بخشی از برق ورزشگاه شهید بهنام محمدی در دیدار نفت مسجدسلیمان – مس کرمان و اینکه مربی تیم مس معتقد بود خاموشی بخشی از پروژکتورها در گل سوم نفتی‌ها موثر بود، عنوان کرد: برق ورزشگاه قطع نشد و صحبت از قطعی برق بزرگنمایی بود. چهار پروژکتور ورزشگاه شهید بهنام محمدی به‌صورت کامل کار می‌کرد که بخشی از نور دو پروژکتور ورزشگاه دچار مشکل شد. صحبت مربیان مس کرمان محترم است.

انتهیا پیام/


منبع: https://tn.ai/2758367