منوچهری: اتفاقات سال های گذشته برای پرسپولیس در حال رخ دادن است!- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

مهاجم پیشین استقلال در واکنش به برخی انتقادها از رفتار ریکاردو ساپینتو کنار خط گفت: هر مربی کاراکتر خودش را دارد. ساپینتو دوست دارد این شکلی حق تیمش را بگیرد. قرار نیست هر کسی در هر فشاری رفتار مشابهی داشته باشد.

وی با بیان اینکه استقلال می‌تواند مدعی اصلی قهرمانی باشد، تصریح کرد: اگر فشارهای بیرونی نباشد، استقلال باز هم شانس اول قهرمانی خواهد بود. داوری‌ها اصلاً جالب نیست. در بازی نفت مسجدسلیمان – پرسپولیس، اشتباهات داوری تأثیرگذار بود. کارشناسان باید نظر بدهند اما مگر می‌شود مشابه صحنه پنالتی پرسپولیس برای نفت اتفاق بیفتد و داور پنالتی نگیرد، آن هم در شرایطی که بازی با تساوی یک – یک دنبال می‌شد؟! اصلاً دوست ندارم از یکسری اصطلاحات استفاده کنم اما دوباره اتفاقات سال‌های گذشته در حال رخ دادن است. این بد است و باید جلوی آن گرفته شده و نظارت بیشتری شود.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2772841

امین منوچهری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره برتری 3 بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل نساجی مازندران در هفته ششم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: این تیم در حال شکل گرفتن بوده و نزدیک به چیزی شده است که هواداران مدنظر دارند. استقلال با فوتبال مالکانه و زوج‌سازی توانست موقعیت‌های خوبی خلق کند. آبی‌پوشان در بازی‌های گذشته هم خوب بودند و فقط توپ‌ها وارد دروازه نشدند. استقلال برابر برخی تیم‌ها که بسته بازی کردند، نتوانست با خلق موقعیت به گل برسد. اگر چه بسته بازی کردن تیم‌ها بهانه خوبی نیست و باید موقعیت‌ها تبدیل به گل شود. اگر استقلال دیرتر به گل می‌رسید، شاید به مشکل می‌خورد.