معصومی: مقابل سپاهان دنبال مساوی نیستیم/ ربیعی در ذوب آهن تأثیر مثبتی خواهد داشت- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2940501

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن با اشاره به حضور محمد ربیعی در این تیم تصریح کرد: من تعریف این مربی را شنیده بودم و باید بگویم که ربیعی از لحاظ فنی و شخصیتی مربی بسیار خوبی است و مطمئناً در ذوب‌آهن تأثیر مثبتی خواهد داشت. من افتخار می‌کنم که با این مربی در فصل جاری کار خواهم کرد. 

 

معصومی در مورد تقابل تیمش با سپاهان در هفته دوم لیگ برتر اظهار داشت: من بازی این تیم برابر تراکتور را دیدم و باید بگویم که سپاهان تیم پرقدرتی است. با این حال ما هم در زمین خودمان بازی می‌کنیم و حتی به گرفتن مساوی هم راضی نیستیم. ما از این بازی برد می‌خواهیم و امیدوارم به هدف‌مان برسیم. می‌دانیم بازی سختی داریم، ولی امیدواریم نتیجه خوبی بگیریم.

عرفان معصومی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت تیم ذوب‌آهن گفت: خوشبختانه وضعیت خوبی داریم و بازی با ملوان را هم با برد پشت سر گذاشتیم، این در حالی است که ذوب‌آهن مدت‌ها در بیرون از خانه بردی به دست نیاورده بود. قطعاً این پیروزی انگیزه ما را برای بازی‌های بعدی بیشتر خواهد کرد.