معاون پرسپولیس: به حکم 27 میلیاردی اعتراض کردیم/ رسول پناه حکم قطعی ندارد، با رویانیان و وکیل بیرانوند مذاکره کردیم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

دوام در پایان درباره آخرین وضعیت شکایت باشگاه پرسپولیس از یورگن لوکادیا نیز توضیح داد: این پرونده هم در باشگاه در حال رسیدگی است و چون پرونده یادشده خارجی است، بخش بین‌الملل کارهای مربوط به آن را انجام می‌دهد.

وی ادامه داد: این فرد اخیراً 13 میلیارد تومان از حساب ما برداشت کرده است. اگر پول در حساب باشد، 14 میلیارد دیگر نیز برداشت خواهد کرد، اما فعلاً پولی داخل حساب نیست.

دوام درباره پرونده‌های حقوقی دیگر مانند شکایت رسول‌پناه، وکیل بیرانوند و محمد رویانیان از باشگاه نیز توضیح داد: در مورد رسول‌پناه پرونده هنوز باز بوده و حکم نهایی صادر نشده است. او به واسطه «قرار تأمین خواسته» حساب ما را به میزان پول مورد ادعایش یعنی 185 هزار دلار توقیف کرده، اما هنوز پرونده در جریان است و رأی نهایی درباره این پرونده صادر نشده است.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس درباره اینکه این باشگاه امیدوار است با اعتراض به حکم صادره مبلغ 13 میلیارد برداشت شده را دوباره به حساب باشگاه برگرداند،‌ گفت: این اقدام حقوقی در راستای پیش‌بینی قانون‌گذار و طبق ماده 477 انجام شده و ما به این حکم اعتراض کردیم و ان‌شاءالله اجازه نمی‌دهیم بیت‌المال و حق مردم از بین برود. ما باید در این راستا ابتدا حکم را نقض کنیم و در ادامه با درخواست اعاده وجه، این پول به حساب باشگاه برمی‌گردد.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در واکنش به این موضوع که کمیته وضعیت شکایت باشگاه ذوب‌آهن از سینا اسدبیگی و پرسپولیس را رد کرده است،‌ یادآور شد: باشگاه ذوب‌آهن به پیش‌قرارداد خود با اسدبیگی استناد کرده بود که خدا را شکر کمیته وضعیت به خوبی در این پرونده رأی محکم و متینی را صادر کرد.

وی ادامه داد: درباره پرونده‌های وکیل بیرانوند و محمد رویانیان احکام قطعی صادر شده است، اما ما با آنها طی روزهای گذشته جلساتی داشتیم و ان‌شاءالله تلاش خواهیم کرد با این دو نفر توافق کنیم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2833803

حسین دوام معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره برداشت 13 میلیارد از حساب باشگاه پرسپولیس به واسطه شکایت یک فرد که خود را نماینده یکی از شرکت‌های تولیدکننده پوشاک ورزشی معرفی کرده بود، اظهار داشت: این فرد در سال 94 با باشگاه قرارداد داشته و براساس اختلاف و مشکلاتی که آن زمان درباره تحویل البسه به وجود آمده است، شکایت کرده و از سال قبل علیه باشگاه حکم گرفته است.