معاون استقلال: نمی توانیم اشتباه داوری را عادی بدانیم/ همیشه از قضاوت ها متضرر می شویم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرشید سمیعی معاون حقوقی باشگاه استقلال، در گفت‌وگو با رسانه رسمی این باشگاه، درباره اعتراض استقلالی‌ها به داوری مصاف این تیم با پیکان، اظهار داشت: متأسفانه شب گذشته طبق روال هفته‌های قبل دیدیم که داوری چگونه مانع از امتیازگیری استقلال شد. اشتباهات محرز داوری چیزی نبود که بتوان آن را نادیده گرفت. در سال گذشته هم داوری‌ها به شدت علیه ما بود و وقتی ما حرفی زدیم، از فدراسیون و ارکان قضایی آن به ما زنگ زدند و ما را خواستند. گفتند چیزی نگویید و به صورت مکتوب اعتراض کنید، حتماً بررسی می‌شود. امسال هم به منوال همان قول و قرار به صورت مکتوب اعتراضات خود را اعلام کردیم، ولی نه فصل گذشته و نه فصل جاری هیچ وقت به این اعتراضات توجهی نشد و عملاً مکتوب شدن اعتراضات هم بی‌فایده بوده است.

معاون حقوقی باشگاه استقلال عنوان کرد: کل اختلاف ما و صدر جدول سه امتیاز است و کافی است یکی دو اشتباه جابجا می‌شد تا صدرنشین عوض شود. پس نمی‌توانیم این اشتباهات را عادی و ساده بدانیم و باید مسئولان مربوطه فکر جدی برای این موضوع بکنند. باشگاه استقلال به دلیل همین اشتباهات داوری هم اعتراض رسمی خود را به سازمان لیگ و کمیته داوران اعلام کرده است.

وی در ادامه افزود: در همه برنامه‌های داوری فصل گذشته، همیشه استقلال بیشترین ضرر را از داوری داشت و امسال هم ظاهراً با همین وضعیت روبه‌رو هستیم. اشتباهات داوری همیشه هست، ولی نکته این است که وقتی می‌شود اسمش را اشتباه بگذاریم که هم ضرر کنیم و هم سود. نمی‌شود که همیشه ضرر از داوری برای ما باشد و این موضوع خیلی عجیب است.

 

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2771212