مطهری: باید قدر امثال قلعه نویی ها را بیشتر بدانیم/ در نساجی کار تیمی حرف اول را می زند- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

وی راجع به درباره تاکتیک تیم نساجی در فصل جاری خاطر نشان کرد: سعی کرده‌ایم که همیشه فوتبال خوب و رو به جلویی ارائه کنیم. در شرایط بازی نسبت به حریف تاکتیکی خاصی را اتخاذ می‌کنیم، ولی در مجموع تفکرات من این است که یک فوتبال خوب و رو به جلو و قابل احترام بازی کنیم که بازیکنان، خودمان و تماشاگران همگی لذت ببریم. البته در برخی از دیدارها نیز پیش آمده است که نتوانستیم ایده‌های تاکتیکی را پیاده کنیم. همچنین بستگی به تیم حریف هم دارد که بخواهیم چگونه مقابل‌شان کار کنیم. در کل تفکرات من این است که فوتبال رو به جلو بازی کنیم، ولی گاهی اوقات نیاز است که جور دیگری بازی کنید.

مطهری درباره غایبان تیمش در بازی فردا گفت: اکبر صادقی مصدوم است و محروم هم نداریم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حمید مطهری در نشست خبری پیش از دیدار شاگردانش مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: می‌دانیم گل‌گهر تیم قابل احترامی است، چون یک سرمربی باتجربه و پرافتخار به نام قلعه‌نویی دارد که به نظرم فوتبال ایران باید قدر امثال قلعه‌نویی‌ها را بیشتر بداند. بازی فردا هم از لحاظ تاکتیکی و هم فیزیکی برای هر دو تیم بسیار سخت خواهد بود. ما خیلی خوب حریف را رصد و آنالیز کرده‌ایم، ولی این آنالیز باید منجر به آن شود که در زمین بازی دستورات تاکتیکی کادر فنی اجرا شود.

مطهری در پایان درباره بازیکنان تیمش عنوان کرد: ما بضاعت خودمان را داریم. در واقع علی‌رغم اینکه مالک و مدیران باشگاه تلاش زیادی کردند که بتوانند تیم بهتری ببندیم، ولی ما بضاعت خودمان را داریم. بچه‌های ما همیشه متعهدانه کار خودشان را انجام داده‌اند و سعی کردیم که یک تیم باشیم و این برای من از هر چیزی مهمتر است که کار تیمی در نساجی حرف اول را بزند. ما مهره‌ها و بچه‌های خوب و تاثیرگذاری هم داریم که برای تیم همه چیز خود را می‌گذارند.

سرمربی نساجی ادامه داد: این بازی دو سه کلید دارد. اینکه بچه‌های‌مان خیلی پرتلاش و دونده و مبارزه‌گر باشند و برای اهداف تیمی‌مان تلاش کنند. نکته بعدی این است که باید در طول بازی تمرکز کافی داشته باشیم تا بتوانیم نقاط قوت گل‌گهر را با تمرکز خوب کنترل و از نقاط ضعف آنها خوب استفاده کنیم. باید خیلی هوشمندانه بازی کنیم. بچه‌های ما بارها این را نشان داده‌اند که به معنای واقعی یک تیم هستند و کار تیمی در تیم‌مان حرف اول را می‌زند. امیدوارم بازی خوبی باشد و تماشاگران تلویزیونی از آن لذت ببرد.

 

وی افزود: بچه‌های ما واقعاً خیلی خوب تمرین کرده‌اند. ما در مسیر درستی قرار داریم و بچه‌ها در مسیر پیشرفت هستند. تیم ما در مسیر پیشرفت است و این مسئله حس خوبی را به ما می‌دهد. خودمان را از هر لحاظ آماده کرده‌ایم که ان‌شاءالله فردا یک فوتبال قابل احترام را ارائه کنیم و بتوانیم نتیجه خوبی هم بگیریم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2787339