مربی مس کرمان: مشکل ما مالی نیست، از جایی دیگر است/ نباید باشگاه را کوچک کنند- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

مربی مس کرمان با بیان اینکه اعضای این تیم قراردادهایی کمتر از سایر باشگاه‌ها بسته‌اند،‌ خاطرنشان کرد: پاداش صعود، بخشی از قرارداد سال گذشته آنها محسوب می‌شد. کل این رقم، نصف مبلغ یک بازیکن خارجی شاغل در لیگ برتر است. باشگاه مس کرمان تیم‌های متعدد و بودجه‌ای کمتر از فولاد خوزستان و سپاهان دارد. دو بازیکن خارجی ما پولی نگرفته‌اند. می‌دانم پول آنها آماده است، اما پرداخت نشدن آن به اصول سیستماتیک کار برمی‌گردد.

محمود محمودی‌نیا درباره آغاز مجدد تمرینات تیم فوتبال مس کرمان پس از یک هفته اعتصاب، به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: بحث مطالبات فصل گذشته بازیکنان در میان بود که مدیران باشگاه قول‌هایی داده‌اند. بازیکنان در تمرین روز شنبه حاضر شدند و دو بازیکن خارجی ما در این تمرین غایب بودند. در سال‌های قبل بودجه‌بندی ورزشی شرکت مس شرایط بهتری داشت.

وی با اشاره به توانایی‌های بازیکنان مس کرمان یادآور شد: امیرحسین تورانیان از تیم ما در 20 سالگی به تیم ملی دعوت می‌شود و این موضوع نشان‌دهنده استعداد بازیکنان مس است. مس کرمان میلیون‌ها هوادار دارد و بی‌توجهی به این تیم اتفاق زیبایی نیست.

محمودی‌نیا در مورد وضعیت بورا و لری آنخلو اظهار داشت: این دو از شرایط رضایت ندارند و مطابق اطلاعاتی که دارم، بازیکن کلمبیایی (آنخلو) می‌خواهد قراردادش را فسخ کند! ما تمرینات را یکی دو هفته زودتر از سایر تیم‌ها آغاز کردیم. من متولد استان کرمان هستم و به نظرم مشکل استان، مالی نیست. مشکل کرمان به‌خاطر مسائل سیاسی است که بزرگان استان باید برای حل آن تلاش کنند. نباید مس کرمان را با این مسائل کوچک کنند.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2815952

وی با بیان اینکه مس کرمان از ابتدا مشکلاتی در بودجه‌بندی داشت، تصریح کرد: از سال‌های گذشته هم مبلغی از بودجه فصل آینده به تیم تزریق می‌شد. باشگاه مس کرمان هیچ‌وقت مشکل مالی ندارد و مبالغ قرارداد اعضای تیم در لیگ امسال پرداخت شده است، اما مطالباتی از سال گذشته بابت پاداش صعود مانده بود. مدیرعامل باشگاه با شرکت مس رایزنی می‌کند و این مطالبه به‌حق بازیکنان مس است.