مذاکره مسئولان فدراسیون فوتبال با سانچس در مراحل پایانی/ صحبت درباره مبلغ قرارداد- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2865140

سانچس سال‌ها در تیم ملی قطر به عنوان سرمربی فعالیت می‌کرد و همراه این تیم به مقام قهرمانی جام ملت‌های آسیا در سال 2019 دست یافت.

اولویت فدراسیون از همان ابتدا به‌کارگیری مربی خارجی بود و مسئولان فدراسیون فوتبال برای این هدف به دنبال پول رفتند و بارها اعلام کردند که در صورت تأمین منابع مالی یک مربی خارجی هدایت تیم کشورمان را برعهده خواهد گرفت. ظاهراً این مشکل تا حدود زیادی برطرف شده و از همین‌رو مذاکره با مربیان خارجی به صورت جدی در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، فدراسیون فوتبال چندی است که به دنبال انتخاب سرمربی جدید برای تیم ملی است و در این مدت گزینه‌های داخلی و خارجی را مورد بررسی قرار داد.

در صورت به بن‌بست رسیدن مذاکرات با فلیکس سانچس، یک مربی ایرانی عهده‌دار هدایت تیم کشورمان خواهد شد. امیر قلعه‌نویی گزینه داخلی سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران است.

فدراسیون فوتبال در نهایت از بین گزینه‌های مطرح شده، فلیکس سانچس را به عنوان گزینه نخست انتخاب و مذاکرات را با این مربی اسپانیایی آغاز کرد. صحبت‌های ابتدایی بین طرفین انجام شده و دو طرف وارد مذاکره بر سر جزئیات از جمله مبلغ قرارداد شده‌اند. در صورتی که فدراسیون با سرمربی پیشین تیم ملی قطر بر سر مبلغ قرارداد و سایر جزئیات به توافق برسد وی تا جام ملت‌های آسیا 2023 که بهمن ماه سال آینده برگزار خواهد شد، هدایت تیم ایران را برعهده می‌گیرد.