مذاکره آلومینیوم با تبریزی و توافق نهایی با دروازه بان پرسپولیس- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

سفید و سبزپوشان اراک که حسین پورحمیدی را در خط دروازه از دست داده‌اند، اخیراً با احمد گوهری به توافق دست یافته‌اند. به این ترتیب سنگربان پرسپولیس به مدت یک فصل از جمع سرخپوشان جدا می‌شود و اگر اتفاق عجیبی رخ ندهد، به جمع شاگردان مجتبی حسینی می‌پیوندد.

باشگاه آلومینیوم که تعدادی از بازیکنان تأثیرگذار فصل گذشته خودش را در نقل‌وانتقالات از دست داده، در این هفته چهار بازیکن از پیکان جذب کرد و احسان قهاری از نساجی و ابوالفضل سلیمانی از پرسپولیس را به خدمت گرفت.

اعضای هیئت مدیره باشگاه اراکی در نظر دارند تعدادی از دستیاران بومی را به کادر فنی حسینی اضافه کنند که هنوز بر سر گزینه‌های نهایی خود به جمع‌بندی نرسیده‌اند. همچنین تاکنون قرارداد مربیان جدید آلومینیوم امضا نشده و آنها بدون قرارداد فعالیت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرینات تیم فوتبال آلومینیوم پس از انتخاب سید مجتبی حسینی به‌عنوان سرمربی جدید، در روزهای گذشته در اراک آغاز شده است.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2922254

مدیران آلومینیوم همچنین مذاکراتی را با مرتضی تبریزی دنبال کرده‌اند و به توافقاتی نیز رسیده‌اند. مذاکرات نهایی ظرف روزهای آینده انجام خواهد شد.