مدیر تیم آلومینیوم: پیش از فولاد با ملوان بازی نمی کنیم- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

مدیر تیم فوتبال آلومینیوم خاطرنشان کرد: همواره سازمان لیگ اعلام می‌کند یک مسابقه پس از لغو شدن، 24 ساعت بعد برگزار می‌شود. نمی‌دانیم در بازی ملوان و فولاد چه اتفاقی افتاده که به یکباره مسابقه را لغو کرده‌اند و هیچ اطلاعیه و اسناد مشخصی ارائه نداده‌اند که این حرکت مورد بحث است.

امیدوار با اشاره به اینکه آلومینیوم در هفته هفتم لیگ برتر میزبان ملوان انزلی است، تصریح کرد: جدا از بحث نتیجه، اتفاقات دیدار ملوان و فولاد می‌توانست در مسابقه آینده ما هم تأثیرگذار باشد. برای مثال محرومیت یا خدای ناکرده مصدومیت یکی از بازیکنان ملوان منجر به بهره بردن آلومینیوم در این بحث می‌شد، اما خیلی راحت این مسابقه را لغو کردند و نمی‌گویند در چه زمانی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به عدم برگزاری دیدار تیم‌های ملوان و فولاد خوزستان در هفته ششم لیگ برتر عنوان کرد: با وجود اینکه این مسابقه به‌خاطر بارندگی لغو شد، این امکان وجود داشت که بازی با تأخیر 24 تا 48 ساعته برگزار شود. با این حال این اتفاق به شکل عجیبی نیفتاد.

وی با تأکید بر اهمیت توجه به قرعه‌کشی انجام شده در ابتدای لیگ بیست‌ودوم گفت: از سازمان لیگ درخواست داریم تا قبل از بازی ما و ملوان انزلی در هفته هفتم، دیدار تیم‌های ملوان و فولاد را برگزار کنند. چون تمام اتفاقات این دیدار در روند مسابقه ما و ملوان موثر خواهد بود و از سوی دیگر لازم است تا شرایط بازی‌ها برای همه تیم‌ها مساوی باشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حمیدرضا امیدوار درباره زمان برگزاری دیدار تیم‌های آلومینیوم اراک و ملوان بندر انزلی اظهار داشت: از سازمان لیگ به دلیل برنامه‌ریزی‌ها تشکر می‌کنیم و می‌دانیم که مدیران این سازمان در تلاش هستند تا رضایت همه باشگاه‌ها را جلب کنند. آنها مانند همه ما روند آماده‌سازی و موفقیت تیم ملی را هم مد نظر قرار داده‌اند؛ چرا که موجب سربلندی فوتبال ایران خواهد شد.

مدیر تیم فوتبال آلومینیوم یادآور شد: لیگ برتر ایران حرفه‌ای است. در صورتی که مسابقه ملوان و فولاد پیش از دیدار آلومینیوم و ملوان برگزار نشود، ما حاضر به انجام این دیدار نیستیم؛ چرا که معتقدیم باید عدالت را رعایت کنند و شرایط برابر باشد.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2776052