مدیر تراکتور: خمس در تیم ملی؟ او عاشق تراکتور است- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

وی درباره پیشرفت فنی محسوس تراکتور در هفته‌های اخیر تصریح کرد: خمس از لحاظ تاکتیکی خیلی با بچه‌ها کار می‌کند و خودش هم مثل بازیکنان در تمرین تحرک دارد. نکات فنی به بازیکنان دیکته می‌شود و خدا را شکر بچه‌ها هم به نحو احسن آنها را در زمین پیاده می‌کنند. در بازی با آلومینیوم چمن ورزشگاه چندان باب میل ما نبود و همین اتفاق باعث شد آلومینیوم از دست ما در برود.

مدیر تیم تراکتور گفت: از بازی بعد به روند بردهای‌مان برمی‌گردیم و حق‌مان است که نتایج خوبی بگیریم. در چند بازی متوالی اشتباهات داوری باعث شد نتیجه نگیریم و اینجای جدول باشیم، وگرنه جایگاه بهتری در جدول داشتیم. خدا را شکر روندمان رو به رشد است و حتماً به بالای جدول خواهیم رسید.

وی در مورد فسخ قرارداد یک طرفه کاوه رضایی با تراکتور و اینکه این بازیکن اکنون با اشتباه خود نیم‌فصل دوم لیگ برتر را از دست داده است، گفت: به این موضوع ورود نمی‌کنم اما دیدید که خمس تأکید کرد تا زمانی که او باشد کاوه رضایی در تراکتور جایی ندارد. باشگاه باید درباره این بازیکن تصمیم بگیرد. به نظرم رضایی اشتباه کرد.

ذوالمجیدیان در واکنش به اینکه از پاکو خمس به‌عنوان یکی از گزینه‌های هدایت تیم ملی نام برده می‌شود، عنوان کرد: خمس عاشق تراکتور است و با تمام وجود هم در تیم کار می‌کند. تمام فکر و ذکر او روی تراکتور متمرکز شده و تا جایی که می‌دانم به چیز دیگری فکر نمی‌کند.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2854053

علی اکبر ذوالمجیدیان مدیر تیم فوتبال تراکتور در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره تساوی تراکتور مقابل آلومینیوم اراک در هفته بیستم لیگ برتر و قطع نوار پیروزی‌های این تیم اظهار داشت: واقعاً آلومینیوم از دست ما در رفت. متأسفانه شب قبل از بازی کمیته انضباطی با محروم کردن هادی محمدی، تمرکز دفاعی تیم ما را بهم زد ولی با این وجود بچه‌ها عملکرد خوبی داشتند. ان‌شاءالله از بازی بعد دوباره روند خوب‌مان را ادامه خواهیم داد تا به رتبه‌های بالای جدول برسیم.