محمدی: می خواهیم در فصل جدید کارهای بزرگی انجام دهیم/ بازی کردن مقابل تیم های تارتار سخت است- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

نادر محمدی شرایط تیم ذوب‌آهن را مطلوب خواند و به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: ما یک اردوی بدنسازی را در بروجن پشت سر گذاشتیم و سپس به تهران آمدیم تا اینجا هم یک اردو را داشته باشیم و به آمادگی کامل برسیم. چند بازی دوستانه هم انجام دادیم که به هماهنگی تیم کمک کرد و خوشبختانه شرایط تیم خوب است. ما تیم خوبی داریم و می‌خواهیم در فصل جدید کارهای بزرگی انجام دهیم.

 

محمدی راجع به تقابل با ملوان و مهدی تارتار در هفته اول لیگ برتر گفت: بازی کردن مقابل تیم‌های تارتار سخت است، چون تیم‌های این مربی همیشه دونده و تاکتیکی فوتبال بازی می‌کنند. قطعاً تقابل ذوب‌آهن با مهدی تارتار جذاب خواهد بود خصوصاً اینکه هر دو تیم با سه مدافع بازی می‌کنند و طبیعتاً این بازی هم برای ما و هم برای ملوان سخت خواهد بود.

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره حضور محمد ربیعی در این تیم یادآور شد: ربیعی به مس رفسنجان کمک کرد تا سال به سال پیشرفت کند و امیدوارم با هدایت او بتوانیم نتایج خوبی در لیگ بگیریم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2930784

وی در مورد اینکه آیا ذوب‌آهن می‌تواند مانند سال‌های گذشته در جمع بالانشین‌های لیگ قرار بگیرد، تصریح کرد: در آن سال‌ها ذوب‌آهن بودجه خوبی داشت، ولی در چند سال گذشته بودجه این تیم کم شد، با این حال ما فصل گذشته رتبه خوبی را به دست آوردیم و مطمئناً تلاش می‌کنیم تا در فصل آینده در جایگاه بهتری قرار بگیریم.