محمدزاده: از 10 تیم لیگ برتری پیشنهاد داشتم/ فوتبال ایران هم باید هزینه کردن را یاد بگیرد- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

وی لیگ بیست‌ودوم را دشوار خواند و تصریح کرد: بسیاری از تیم‌ها هزینه کرده‌اند و می‌خواهند نتیجه بگیرند. شش هفت تیم از لحاظ هزینه با سایر تیم‌ها فرق دارند. البته هزینه کردن در فوتبال بد نیست و شما می‌بینید که تیم‌های عربی با هزینه کردن چقدر موفق شده‌اند. فوتبال ایران هم باید هزینه کردن را در رده ملی و باشگاهی یاد بگیرد تا در آسیا پیشرفت کنیم و از شرقی‌ها و تیم‌های عربی عقب نمانیم.

مدافع آلومینیوم اراک در مورد تصمیمی که برای تمدید قرارداد با این باشگاه گرفت، به تسنیم گفت: هرگز دوست نداشتم بازارگرمی کنم و چند روز از رحمتی وقت گرفتم تا تصمیم بگیرم. این در حالی است که از 10 تیم لیگ برتری پیشنهاد داشتم، اما یک کلمه در رسانه‌ها صحبت نکردم. در نهایت هم قراردادم را تمدید کردم، چون آلومینیوم و مردم اراک را دوست دارم. از طرفی خیلی خوشحالم که با سیدمهدی رحمتی کار می‌کنم و به نظرم کار کردن با این مربی واقعاً لذت‌بخش است.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2746752

وحید محمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت آلومینیوم اراک اظهار داشت: چند بازیکن تأثیرگذارمان را پس از پایان فصل از دست دادیم، اما نفرات باکیفیتی جذب کردیم و البته جوانان باانگیزه‌ای در تیم حضور دارند. با توجه به نتایجی که فصل گذشته کسب کردیم، توقعات از آلومینیوم بالاست. با این حال تمام هدف ما این است که بهتر از فصل گذشته نتیجه بگیریم تا دل هواداران را شاد کنیم.