محمدخانی: یک بازیکن در پرسپولیس متمایز از سایرین بود/ جدایی بیرانوند گران تمام می شود- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

«اگر بازیکنان کلیدی پرسپولیس حفظ و تیم در چند پست هم تقویت شود، سرخپوشان می‌توانند حرف‌های زیادی برای گفتن در آسیا داشته باشند». مهاجم پیشین پرسپولیس با بیان این جمله گفت: تنها افتخاری که گل‌محمدی نتوانسته کسب کند، قهرمانی در آسیا است. پرسپولیس تیم خوبی است که اگر نقاط ضعف این تیم در برخی پست‌ها ترمیم شود سرخپوشان کار زیادی برای فصل بعد ندارند. مدیران باشگاه باید به هر طریقی که هست برای حفظ گل‌محمدی تلاش کنند چون بهترین گزینه برای پرسپولیس یحیی خواهد بود.

محمدخانی در پاسخ به این سؤال که در فصل گذشته کدام بازیکن بهترین عملکرد را در پرسپولیس داشت؟ تصریح کرد: نتایج خوب پرسپولیس مرهون تلاش همه بازیکنان و کادرفنی بود. همه بازیکنان زحمت کشیدند و خیلی خوب بودند ولی یک بازیکن در پرسپولیس متمایز از سایر بازیکنان بود. وحید امیری ستاره پرسپولیس در کسب 2 قهرمانی بود. امیری با بستن بازوبند کاپیتانی واقعاً در زمین همانند یک رهبر پرسپولیس را رو به جلو هدایت کرد.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2908778

وی ادامه داد: پرسپولیس فصل خیلی سختی را پشت سر گذاشت و یحیی گل‌محمدی حق دارد که خسته باشد. سرمربیان همیشه فشار زیادی را تحمل می‌کنند و سرمربی تیمی مثل پرسپولیس بودن هم شرایط سخت‌تری را برای یک مربی به وجود می‌آورد. فضای کاری پرسپولیس متفاوت با هر تیم دیگری است. همه هواداران در این فصل انتظار قهرمانی از پرسپولیس را داشتند و شرایط برای گل‌محمدی و بازیکنان بسیار سخت بود. با توجه به اینکه رقبای پرسپولیس برای فصل آینده برنامه‌ریزی فشرده‌ای خواهند داشت، طبیعی است که یحیی نگران آینده باشد و بخواهد بداند که مدیران این باشگاه برای فصل آینده چقدر می‌خواهند سرمایه‌گذاری کنند.

وی در واکنش به پیشنهادهای بیرانوند خاطرنشان کرد:  بیرانوند یکی از ارکان مهم قهرمانی‌های پرسپولیس در فصل گذشته بود و به نوعی خیال همه هواداران از دروازه پرسپولیس راحت بود. جدایی بیرانوند برای پرسپولیس گران تمام می‌شود با همه این شرایط، ما نمی‌توانیم برای او تصمیم‌ بگیریم. بیرانوند یک بازیکن حرفه‌ای است و به عنوان دروازه‌بانی باتجربه می‌تواند بهترین تصمیم را بگیرد اما به عنوان یک پرسپولیسی دوست دارم در پرسپولیس بماند.

ناصر محمدخانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص شرایط پرسپولیس پس از قهرمانی در جام حذفی اظهار داشت: بعد از کسب 2 قهرمانی، خیلی نگران آینده پرسپولیس هستم. از یک طرف نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که گل‌محمدی حرف از خستگی و رفتن زد. از سوی دیگر قانون سقف بودجه را تصویب کردند و مشخص نیست که باشگاهی مثل پرسپولیس که باید سال آینده در آسیا رقابت کند چطور می‌تواند تیمی شایسته را به لیگ قهرمانان بفرستد؟