مالک باشگاه خیبر: حق تیمم را پایمال کردند و با آبروی مان بازی می کنند/ داور به ما توهین کرد- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

مسعود عبدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره حاشیه‌های بعد از دیدار تیم‌های خیبر خرم‌آباد و شهرداری آستارا، در هفته شانزدهم لیگ دسته اول فوتبال اظهار داشت: نوشته بودند که محافظان من با داوران درگیر شدند، اما من کسی نیستم که محافظ داشته باشم. داور فحاشی کرد و من اجازه ندادم با او برخورد شود. بعد از بازی، تعدادی از عوامل اجرایی باشگاه ما در آستانه اتاق داوران بودند و اعتراض می‌کردند که من آنها را بیرون انداختم. آیا کار بدی کردم؟

مالک باشگاه خیبر در واکنش به اینکه گفته شد او و همراهانش اقدام به ضرب و شتم داور مسابقه کرده‌اند، تصریح کرد: من فردی دانشگاهی هستم و کسی را ضرب و شتم نکردم. داور مستقیماً فحاشی کرد و می‌خواست فرافکنی کند. من به او گفتم شما داور هستی و نباید توهین کنی. ما در جریان بازی یک کلمه هم درباره داوری صحبت نکردیم. ممکن است یک مربی در جریان بازی به داور اعتراض کند که داور هم با او برخورد کرد.

عبدی راجع به چهار تساوی متوالی خیبر خرم‌آباد در لیگ یک و سقوط نماینده لرستان به جایگاه چهارم خاطر نشان کرد: کمالوند زحمت خودش را می‌کشد. روند فعلی خیبر بد نیست و در چند بازی بدشانسی آوردیم. قطعاً شرایط تیم را بررسی خواهیم کرد.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2827330

وی در مورد رفتار عوامل این باشگاه با داوران به تسنیم گفت: برای داورانی که به خرم‌آباد آمدند، مشکلی پیش نیامد و کوچکترین بحثی درباره داوری نشده است. حالا هم فرافکنی اتفاقی افتاده است و امیدوارم حل شود. دلیلی ندارد من از دایره ادب خارج شوم. حق ما پایمال شده است، اما به‌جای اینکه ما را به حق‌مان برسانند، با آبروی ما بازی می‌کنند.