مازیار زارع در یک قدمی شمس آذر/ شباهت زیاد ملوان و تازه واردِ لیگ برتر- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

نباید فراموش کرد که شهاب زندی مدیر شمس آذر قبلاً فوتبالیست بوده و با مدیریتش در لیگ یک نشان داد در عرصه مدیریت فرد توانمندی است. بنابراین مدیر باشگاه شمس آذر می‌تواند همانند نوری در راس باشگاه ملوان باشد. در واقع اگر انتقال  زارع به تیم جدیدش قطعی شود،  به باشگاهی می‌رود که از جهات مختلف شباهت زیادی به ملوان دارد.

بعد از پایان فصل بیست و دوم لیگ برتر، مازیار زارع از تیم ملوان خداحافظی کرد و طبیعتاً مانند هر مربی دیگری باید به انتخاب تیم جدید خود بپردازد. در همین رابطه بعد جدایی دقیقی از شمس آذر، مازیار زارع مذاکرات مثبتی با نماینده قزوین در لیگ برتر داشته است.

البته همانند هر تیم دیگری در شمس آذر هم گزینه‌های مختلفی می‌تواند روی میز باشد از جمله مربیان جوانی نظیر مجتبی حسینی و  مهدی تارتار که وضعیت سال آینده آنها خیلی روشن نیست.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مازیار زارع در دو فصل گذشته عملکرد خوبی با تیم ملوان  داشت و در حد بضاعت سپیدپوشان خزری توانست نتایج خوبی کسب کند. ملوانان در اولین فصل حضور خود اگر چه در جایگاه دوازدهم جدول قرار گرفتند اما تیم قابل احترامی بودند.

زارع پیش از این تجربه هدایت تیمی مشابه شرایط شمس آذر در لیگ برتر را داشته و در کوران حساس لیگ برتر توانست ملوان را بالاتر از سه تیم صنعتی و یک باشگاه خصوصی در جدول حفظ کند.  حالا گیله‌مرد چهره جذابی برای هدایت شمس آذر است.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2903018